Wywiad z Magdaleną Sekułą

427

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

dav

Wywiad z Magdaleną Sekułą przeprowadził Dominik Kubalski. Rozmowa z ekspertką z dziedziny aktywizacji społecznej odbyła się w ramach audycji „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. Premierowe odcinki programu Dominika możecie usłyszeć w każdą niedzielę po godzinie 20:00 w Radiu Bezpieczna Podróż. Magdalena Sekuła na co dzień jest Dyrektorem Regionu Południe Fundacji Onkologicznej Rakiety i koordynatorką ogólnopolskiego programu Nikifory. Godne uwagi jest to, że program ten uchodzi za jeden z najbardziej wartościowych programów społecznych w kraju. Powstał w 2006 roku. Bezsprzecznie jego celem jest promowanie sztuki artystów z niepełnosprawnością intelektualną. Bez wątpienia odkrywa on i rozwija ich talenty, pomaga w twórczy sposób uczestniczyć w życiu społecznym i przezwyciężać izolację. Ten piękny pomysł został wprowadzony w życie w formie wyjątkowego konkursu pod nazwą „Świat Nikiforów”. Przez ponad 15 lat tysiące twórców z całego kraju miało okazję uczyć się od wybitnych specjalistów, a przede wszystkim zaprezentować swoje prace szerokiej publiczności. I właśnie o tym konkursie i jego ideach rozmawia Dominik Kubalski.

Zapraszamy na wywiad z Magdaleną Sekułą.

Wywiad z Magdaleną Sekułą – cz. 1
cz.2
cz. 3
cz. 4
cz. 5

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także: wywiad z Ewą Błaszczyk

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia