Bezpłatne akcje dla mieszkańców Legionowa

250

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpłatne akcje dla mieszkańców Legionowa, na które mogą liczyć w ostatnich miesiącach bieżącego roku były tematem kolejnego odcinka audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom”. Zapraszamy do wysłuchania programu. W Radiu Bezpieczna Podróż o tych lokalnych inicjatywach z zakresu ochrony zdrowia rozmawiała Julita Ksionek z Urzędu Miasta w Legionowie. Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych legionowskiego ratusza przygotował kilka propozycji. Obejmują one niemal wszystkie grupy wiekowe.

Podobnie, jak w listopadzie tak i w grudniu panie będą mogły wykonać bezpłatne badania mammograficzne. W Mikołajki pod Urzędem Miasta stanie mammobus. Warto podkreślić, że do końca grudnia br. seniorzy z terenu Legionowa będą mogli się nieodpłatnie zaszczepić przeciwko grypie. Z kolei w przedszkolach i szkołach prowadzone są działania z zakresu promowania pierwszej pomocy. Także po raz kolejny mieszkańcy Legionowa będą mogli oddać krew. Ruszyła również zbiórka elektrośmieci. W związku z tym zużyte sprzęty AGD i RTV te mniejsze można przynieść do Urzędu Miasta do specjalnego kontenera. Godnym uwagi jest fakt, że sprzęt dużych gabarytów od osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych odbierze nieodpłatnie po odpowiednim zgłoszeniu specjalnie wybrana do tych działań firma. Więcej szczegółów na temat wszystkich bezpłatnych akcji przygotowanych dla mieszkańców Legionowa usłyszycie w rozmowie z Julitą Ksionek. Dlatego serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji.

Bezpłatne akcje dla mieszkańców Legionowa – cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4

Chcesz wiedzieć na bieżąco, co dzieje się w Legionowie? Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia