Bartosz Ostałowski król ostrej zadymy.

366

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bartosz Ostałowski

Świat pozorów.

Bartosz Ostałowski król ostrej zadymy. W obecnych czasach świat stara się stwarzać pozory zacierania granic pomiędzy osobami niepełnosprawnymi, a tymi z pozoru zdrowymi. Idąc tym torem rozumowania to dlaczego mamy paraolimpiadę i olimpiadę, a w rozgrywkach zawsze występują tej samej płci uczestnicy. Przyznaję ostanie zdanie było nietrafione, gdyż z tym ostatnio bywa spory problem. Zadajmy sobie pytanie czy jest sport, w którym zacierają się granice, a zawodnicy niezależnie od płci oraz niepełnosprawności konkurują ze sobą? Oczywiście jest nim DRIFT.

Wprowadzenie.

Jak najprościej możemy zdefiniować DRIFT? To nic innego jak jazda w ciągłym, a co najważniejsze kontrolowanym poślizgu. Mnóstwo dymu, ryk silników i piekielnie mocne samochody. Sport ten jest bez wątpienia, jednym z najbardziej widowiskowych , przyciągającym coraz większą rzeszę fanów.

Bartosz Ostałowski

Polowałem na Bartka parę miesięcy, ale udało się znalazł chwilkę na wywiad w swoim bardzo napiętym grafiku. Znakomity Polski
drifter, którego można podziwiać na arenie międzynarodowej a niejednokrotnie gościł na samym podium. Wyjątkowe umiejętności zauważyła ekipa z TopGear, która zaproponowała występ w programie.

https://bezpiecznapodroz.org/
Źródło zdjęć.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia