Zimowy konkurs WKD dla dzieci

269

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

konkurs rysunkowy WKD
Warszawska Kolej Dojazdowa ogłasza konkurs rysunkowy dla najmłodszych pasażerów

Zimowy konkurs WKD dla dzieci. Z okazji trwających ferii zimowych Warszawska Kolej Dojazdowa ogłasza konkurs rysunkowy dla swoich najmłodszych pasażerów. Tytuł konkursu to „Alfabet dobrych manier”. Organizator pragnie w ten sposób popularyzować wiedzę na temat Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Najważniejsze jednak jest promowanie wśród młodych pasażerów informacji o kulturalnym zachowaniu podczas podróży w środkach transportu publicznego ze szczególnym uwzględnieniem pociągów WKD. Zapraszamy wszystkich młodych podróżników do wzięcia udziału.

Szczegóły konkursu oraz informacje dostępne w poniższych linkach:

Karta konkursowa

Regulamin konkursu „Alfabet dobrych manier”

A czy pamiętasz o nowelizacji z 30 sierpnia 2013 roku ustawy Prawo o ruchu drogowym? Zostało wprowadzony obowiązek noszenia odblasków wobec wszystkich pieszych – niezależnie od wieku. Bądź widoczny – noś odblaski !

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia