Jak dbać o zdrowie psychiczne?

313

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

zdrowie psychiczne dbanie
jak dbać o zdrowie psychiczne Legionowo

Jak dbać o zdrowie psychiczne? – to pytanie zadaliśmy Mai Pisarek, psycholożce i psychotraumatolożce. Padło ono w audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom”. Program ten możecie usłyszeć w każdy czwartek po godzinie 14:00 w Radiu Bezpieczna Podróż. A jeśli Wam się nie uda to możecie odsłuchać podcasty na naszej stronie w zakładce „Audycje”. W przeciwieństwie do innych nacji my Polacy wciąż mamy kłopot z odpowiednim traktowaniem swojego zdrowia psychicznego. Tak więc jak zadbać o zdrowie psychiczne? Czy w ogóle potrafimy o nie dbać? Jak bardzo pandemia wpłynęła na nasze emocje i postrzeganie świata? To tylko niektóre z pytań, które padły w studiu. Nie obyło się również przy okazji bez poruszenia tematu zdrowego egoizmu i umiejętności wyznaczania sobie celów. Dlatego warto posłuchać rozmowy z naszym ekspertem.

Jak dbać o zdrowie psychiczne – rozmowa z Mają Pisarek – cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4

Zainteresował cię nasz temat? Przeczytaj o Centrum Profilaktyki w Legionowie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia