Widok miasta z lotu ptaka w dzień – Legionowo

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Widok miasta z lotu ptaka w dzień - legionowo
Widok miasta z lotu ptaka w dzień - Legionowo stolica powiatu

Widok miasta z lotu ptaka w dzień – czyli Legionowo jest cyfrowe

Kontynuujemy nasz cykl widok miasta z lotu ptaka w dzień tym razem Legionowo czyli nasza stolica powiatu. Nasza redakcja znajduje się w tym mieście i jest pierwszą redakcją radia DAB+ w EU tworzoną przez zespół redaktorów z niepełnosprawnościami. Nasza rozgłośnia nadaje już w 12 miastach, Warszawa, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Toruń, Tarnów, Rzeszów, Nowy Sącz, Andrychów, Częstochowa, Szczecin oraz Opole. Nasi redaktorzy pokazują że nowoczesne cyfrowe media są naturalnym środowiskiem osób z niepełnosprawnościami. Prowadzenie Radiostacji cyfrowej oraz portalu stawia nowe bariery ale daje też nowe możliwości dla aktywnych. Jak widać ograniczeń dla naszego zespołu brak. Kolejną sprawnością jest posługiwanie się latającym aparatem fotograficznym/kamerą. My używamy i takich małych Mavic mini 2 z kamerą 4k oraz takich dużych Mavic 3 z kamerą 5.1k.

Każde miasto wygląda inaczej, jak wygląda twoje?

Jak widać na filmach to są dopiero nasze wprawki, nasze początki, niemniej jednak w każdej z w/w lokalizacji powstają lokalne redakcje przy współpracy z samorządami przyjaznymi niepełnosprawnym. Czy twoja gmina jest przyjazna niepełnosprawnym? Nawet jeśli nie jest my ich przekonamy wraz z tobą. Pokażemy że warto wspierać własnych mieszkańców z niepełnosprawnościami. Zrobimy wraz z tobą takie filmy jak tu widzisz promujące piękno twojej gminy. Damy je samorządowi bezpłatnie. by skontaktować się z nami napisz na email redakcja@radiobp.org

Widok miasta z lotu ptaka w dzień – Legionowo z drona

W każdej z lokalizacji naszych lokalnych rozgłośni jest po co najmniej kilkanaście gmin. Każda lokalizacja to także społeczność osób z niepełnosprawnościami, dołączcie do nas by zdobywać nowe sprawności. Jeśli jesteś osobą aktywną i świadomą cyfrowo twoja niepełnosprawność nie będzie żadną przeszkodą. Jedyną realną barierą jest brak wiary w siebie. Tak więc czas byś uwierzył że ty jesteś awangardą cyfrową swojej lokalnej społeczności. Wraz z nami obudzisz wiarę w siebie podobnym tobie, pokażesz że prawdziwa radość życia to pokonywanie przeszkód.

Następne filmy będą z twojego miasta, gminy, miejscowości. To oczywiście oferta także do samorządów. Jeśli chcecie by na terenie waszej gminy osoby z niepełnosprawnościami znalazły swoje cyfrowe medium to skontaktujcie się z nami. Razem zbudujemy cyfrową redakcję z niepełnosprawnościami na miarę XXI wieku.

Zacznij nas słuchać nie tylko w eterze ale i z netu https://bezpiecznapodroz.org/sluchaj-nas-online/

przeczytaj także https://bezpiecznapodroz.org/2022/02/03/widok-miasta-z-lotu-ptaka-noca-legionowo/

Brak postów do wyświetlenia