Mistrzowie Parkowania w Radio Bezpieczna Podróż

398

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mistrzowie Parkowania w Radio Bezpieczna Podróż

Mistrzowie Parkowania w Radio Bezpieczna Podróż

Mistrzowie parkowania to dość osobliwa grupa kierowców, nasz portal wraz z Radio Bezpieczna Podróż chcemy pokazać Światu inwencję naszych milusińskich. Wierzymy że nasi internauci oraz słuchacze pomogą nam w upowszechnieniu problemu ku radości wspólnej. Czasem oglądając zdjęcia nie chce się wierzyć że tak można zaparkować auto. Skąd kierowcy czerpią inspirację, co ich motywuje? Czasem jest to bez zamysłu ale czasem prawdopodobnie bez kontroli jak widać poniżej.

Mistrzowie Parkowania w Radio Bezpieczna Podróż czyli jak nieparkować
Jak kierowca to zrobił?

Zakładam że to co powyżej widać było niezamierzone, z rozpędu? Może z zagapienia ale mamy jeszcze ciekawsze zdjęcia. 21-go marca startujemy z nową edycją Mistrzów Parkowania ale już dziś możecie nadsyłać zdjęcia do konkursu. Jak zawsze będzie dużo cennych nagród. Zdjęcie wraz z imieniem nadsyłającego i lokalizacją zdarzenia prosimy wysyłać na kontakt@radiobp.org z dopiskiem w tytule maila „Mistrzowie Parkowania”.

Mistrzowie Parkowania w Radio Bezpieczna Podróż – kwestia wyobraźni

Jako że nasze medium jest prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami będziemy premiować zdjęcia aut na niebieskiej kopercie. Nie po to by piętnować kierujących lecz by zasygnalizować problem. Jeśli będą to zabawne sytuacje tym bardziej będzie nas to cieszyć. Chcemy traktować problem poważnie ale z przymrużeniem oka. Kolejną atrakcją będą kierujący a raczej parkujący auta uprzywilejowane.

Mistrzowie Parkowania w Radio Bezpieczna Podróż czyli niepełnomyślący kontra niepełnosprawni
Mistrzowie Parkowania w Radio Bezpieczna Podróż czy można było inaczej?

Każdego dnia w galerii poniżej pojawi się kolejne zdjęcie. Sponsorów konkursu zapraszamy do kontaktu redakcja@radiobp.org

Zachęcamy do słuchania naszej stacji z nadajników w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Opolu, Szczecinie, Rzeszowie, Tarnowie, Częstochowie, Andrychowie, Nowym Sączu i Toruniu. Na antenie będziemy mówić o naszej akcji Mistrzowie Parkowania, jeśli chcesz nagrać i wyemitować swoją wypowiedź na temat problemu napisz do nas na redakcja@radiobp.org

słuchaj nas w necie Słuchaj nas online! – Radio Bezpieczna Podróż (bezpiecznapodroz.org)

Mistrzowie Parkowania w Radio Bezpieczna Podróż
tak też można?
Mistrzowie Parkowania w Radio Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia