Widok miasta z lotu ptaka nocą 2

0
80
widok miasta z lotu ptaka

Kolejna porcja wideo z Legionowa zrobiona z drona nocą. Widok miasta z lotu ptaka nocą jest zachwycający. Nasza redakcja z niepełnosprawnościami przygotowała kolejną serię filmów o Legionowie zarejestrowanych po zmroku. Chcemy pokazać że filmowanie miasta nocą odkrywa nową perspektywę, nowe spojrzenie na miejsce w którym żyjemy. Kiedy w szarej codzienności przemierzamy nasze miasto spiesząc się do pracy czy domu nie mamy wyobrażenia że to piękne miejsce. Patrząc na nasze Legionowo z góry po zmierzchu wydaje się one być zupełnie innym miejscem. Okazuje się że jest ono piękne i wręcz światowe. Tak mało mamy informacji o naszym miejscu zamieszkania. Nie doceniamy jego uroku, nasz cykl będzie ukazywał miasta w innym świetle, obliczu!

moje miasto z lotu ptaka czyli Legionowo po zachodzie słońca

Widok miasta z lotu ptaka nocą

Każde miasto wygląda lepiej nocą i z wysoka, oczywiście jeśli jest intensywnie oświetlone wtedy efekt jest fantastyczny. My pokazujemy że nasz zespół redakcyjny z niepełnosprawnościami może przyczynić się do odkrycia nowego oblicza twojego miasta. Napisz do nas na redakcja@radiobp.org jeśli chcesz by twoje miasto także zyskało nowy wizerunek. Skontaktujemy się z samorządem, jeśli nasze radio jest tam słyszalne to ułatwi możliwość zaistnienia naszego medium w tym miejscu.

moje miasto z lotu ptaka czyli Legionowo po zachodzie słońca ciąg dalszy

Widok miasta z lotu ptaka nocą – zobacz serię filmów

Poniżej jest seria filmów ukazująca nasze Legionowo, jeśli masz drona i chcesz nawiązać z nami współpracę napisz na redakcja@radiobp.org