Gwiazdy na motocyklach

582

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Gwiazdy na motocyklach
Gwizdy chętnie wykorzystują swoją miłość do jednośladów na planie filmowym.

Nie od dziś wiadomo, że sławy wielkiego formatu mogą pozwolić sobie na luksusy. O kolekcjach drogich aut powiedziano już bardzo wiele. Okazuje się jednak, że gwiazdy równie często można spotkać na motocyklach. Które z nich mają słabość do jednośladów? 

Gwiazdy na motocyklach – miłość od lat 

Wielkim pasjonatem motocykli jest Tom Cruise. Co więcej, aktor pierwszy model rozbił już w wieku 10 lat. Śmiało zatem można stwierdzić, że porusza się nimi od zawsze. Z biegiem lat postanowił wykorzystać swoją pasję na ekranach kin. Jego popisy na motocyklu mogliśmy podziwiać m.in. w filmie „Top Gun”. Znanym miłośnikiem jednośladów jest również gwiazda filmów z serii „Matrix”, Keanu Reeves. Choć jego przygoda rozpoczęła się dużo później, niż u wyżej wspomnianego Toma Cruse’a, bo w wieku 22 lat. Dziś aktor może pochwalić się swoją firmą motocyklową. Do jego kolekcji należą m.in. takie modele jak: Norton 850 Commando (na zdjęciu w środku), Norton 750, Moto Guzzi T3 czy Harley-Davidson Sportster. Pokaźną kolekcję motocykli posiada także Hugh Laurie, czyli słynny Doktor House. „Kiedy wsiadam na motocykl, wszystkie zmysły żyją” – aktor właśnie w taki sposób opisuje, co czuje gdy porusza się jednośladem.

Gwiazdy na motocyklach  

Gwiazdy na motocyklach – niebezpieczna prędkość 

Wygląda na to, że śmietanka towarzyska Hollywood uwielbia jazdę motocyklem. Kolejnym aktorem, który ma w swoim garażu nie jeden model jest Brad Pitt. W swoim dorobku ma m.in. markę Ecosse Titanium Series FE Ti XX. Za kierownicą motocykli doskonale czują się także kobiety. Amerykańska piosenkarka i producentka muzyczna Pink uwielbia je od dziecka. Można powiedzieć, że miłość do jednośladów odziedziczyła w genach, bowiem jej ojciec uwielbiał dwukołowe maszyny. Skoro o kobietach mowa, to kolejną królową jazdy ma motocyklu jest Cher. Wokalistka pierwszy raz wsiadła na jednoślad w wieku 14 lat. Od tamtej pory jej zamiłowanie nie zmalało. Co więcej, w przeszłości wielokrotnie brała udział w motocyklowych paradach. Harley-Davidson (na zdjęciu głównym) to model, który kojarzą nie tylko fani jednośladów. Właśnie takim porusza się gwiazda „Terminatora”, Arnold Schwarzenegger. Podobnie jak Tom Cruise, chętnie wykorzystuje swoją pasję w scenach filmów, w których gra. 

Gwiazdy na motocyklach – kultowe modele 

Motocyklom nie może się oprzeć także George Clooney. Jego fani często widują go, jak porusza się m.in. markami BMW czy potężnymi cruiserachami. Gwiazdor chętnie jeździ także na skuterach. Za młodu miłością do dwóch kółek zapałał również Ryan Gosling. Początkowo przejażdżki obejmowały wyłącznie okolice domu. Po latach jego umiejętności można było podziwiać m.in. w licznych scenach filmu „The Place Beyond the Pines”. Gwiazdy na motocyklach są najlepszym dowodem na to, że pasją do jednośladów mogą zarazić się wszyscy. W tym wypadku jednak imponujące są nie tylko popisowe jazdy, ale i pokaźne kolekcje, na które większość sław może sobie zwyczajnie pozwolić.

Foto: Wikimedia Commons

Zobacz także: Auta skoczków narciarskich

Więcej informacji na temat motoryzacji wśród gwiazd usłyszysz na antenie Radia Bezpieczna Podróż

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia