Filmospekcja – film „Sonata”

423

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Plakat do filmu
Film "Sonata" to polska produkcja, do obejrzenia której zaprasza Piotr Warachowski

Filmospekcja – film „Sonata” to polska produkcja, na którą warto zwrócić uwagę. W środę 3 marca 2022 roku Piotr Warachowski zapraszał na pierwsze w tym miesiącu filmowe spotkanie w Radiu Bezpieczna Podróż. Ponieważ była to pierwsza połowa miesiąca dziennikarz prezentował premiery kinowe, na które warto się wybrać. Bez wątpienia ważnym dla prowadzącego filmem jest „Sonata”. Biograficzna historia Grzegorza Płonki, niepełnosprawnego pianisty, u którego w nastoletnim wieku zdiagnozowano niedosłuch, a nie autyzm, jak podejrzewano wcześniej. W głównych rolach występują Łukasz Simlat, Małgorzata Foremniak, a główną rolę Grzegorza zagrał Michał Sikorski. Za reżyserię odpowiada Bartosz Blaschke.

Filmospekcja – film „Sonata” cz. 1
cz. 2
cz. 3

Filmospekcja to prawdopodobnie jedyny taki program w polskich, jak i w europejskich rozgłośniach radiowych. O filmach i ich twórcach opowiada niewidomy Piotr Warachowski. Czy film widziany “słuchem” jest w stanie wzruszyć czy poruszyć, rozbawić bądź dać do myślenia, jak ten oglądany klasycznie wzrokiem? Na te pytania nie znajdziecie odpowiedzi, dopóki nie posłuchacie autorskiej audycji Piotra. A na Filmospekcję zapraszamy do Radia Bezpieczna Podróż w każdą środę po godzinie 17:00. Powtórki w każdą niedzielę po 17:00. Zapraszamy do słuchania.

Zainteresował cię temat? chcesz wiedzieć więcej o filmach? Przeczytaj także o samochodach z filmu „Chłopaki nie płaczą”.

Program wspiera akcję:

Legalna Kultura logotyp acji
Legalna Kultura akcja ZAiKS

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia