Nowa audycja Waldemara Linke

404

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu dzieci. Temat nowego odcinka audycji Waldemara Linke to właśnie dzieci. Zdjęcie ilustrujące opis audycji Wiozę dziecko.
Wychowanie dzieci to temat najnowszego odcinka nowej audycji waldemra Linke "Bezpieczna Droga przez Życie"

Nowa audycja Waldemara Linke na antenie Radia Bezpieczna Podróż w premierowej odsłonie odbywa się w każdą niedzielę po 16:00. Jej tytuł to „Bezpieczna Droga przez Życie”. Już w najbliższą niedzielę, 20 marca, kolejny odcinek audycji będzie poświęcony dzieciom, a bardziej jeszcze naszej postawie wobec dzieci.

Nowa audycja Waldemara Linke – o wychowaniu dzieci

Myśląc o wychowaniu mamy najczęściej na myśli golema, którego chcemy ulepić. To zaś nie jest najważniejsze, ponieważ z dziecka wyrośnie i tak to, co wyrośnie. Nie ma ubezpieczenia od niepowodzeń czy klęsk wychowawczych, a więc wszystkie konsekwencje tychże spadają na wychowawców, co nie oznacza, że to oni ponoszą pełną odpowiedzialność za negatywny obrót spraw w dziedzinie wychowania. Ważne jest i od nas zależy, czy podjęliśmy wysiłek wychowania, czy też odpuściliśmy sobie oraz to, jak to wychowanie rozumiemy. Nie wiemy, jak wychowamy nasze dzieci, czyli jakie one będą, ale powinniśmy wiedzieć, jak je wychowujemy, czyli jacy dla nich jesteśmy. Co możemy zrobić, żeby przewieźć je przez życie do tego punku, w którym zaczynają samodzielną podróż.

To pytania, chyba ważne i nasuwające się nam pod wpływem codziennych sytuacji. Odpowiedzi szukać będziemy razem. Z prowadzącym można nawiązać kontakt pod adresem waldemarlinke@radiobp.org. Wysyłając mail można podzielić się własnymi przemyśleniami, zadać pytanie, zaproponować temat do następnej rozmowy. 

Nowa audycja Waldemara Linke – o autorze

Audycja „Bezpieczna Droga przez Życie” to rozmowy w drodze i o drodze, które dotyczą życiowych, istotnych spraw. Audycję poprowadzi Waldemar Linke, pasjonista, wykładowca Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Mówi o sobie: „nie prowadzę samochodu. Prawo jazdy nigdy nie było mi potrzebne do szczęścia. Można powiedzieć, że przejechałem przez życie pociągiem, autobusem, nierzadko dzięki ludzkiej życzliwości. Spędziłem jednak setki godzin rozmawiając z kierowcami: żeby zając czas podróży, przepędzić senność. To były świetne rozmowy, z których wiele pamiętam do dziś”.

Na zdjęciu Waldemar Linke. Prowadzący nową audycję w Radiu Bezpieczna Podróż
Nowa audycja w Radiu Bezpieczna Podróż „Bezpieczna Podróż przez Życie” i jej prowadzący pasjonista Waldemar Linke

Zainteresował cię nasz materiał? Posłuchaj także pierwszego odcinka audycji.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia