Tarczyn wspiera uchodźców

422

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu Marcin Kiliański sekretarz gminy Tarczyn
Jak Tarczyn wspiera uchodźców? Na antenie Radia Bezpieczna Podróż na to pytanie odpowiada sekretarz gminy Marcin Kiliański.

Jak gmina Tarczyn wspiera uchodźców? O tym usłyszysz w audycji „Lokalne społeczności mają głos” w Radiu Bezpieczna Podróż. Jej gościem był sekretarz gminy Tarczyn Marcin Kiliański. Wedle jego słów na terenie miasta i okolicznych miejscowości przebywa od 400 do 500 uchodźców z Ukrainy. Wszyscy oni znaleźli schronienie w prywatnych domach. Średnio przypada od 5 do 12 osób na rodzinę. Przede wszystkim społeczność gminy od samego początku włączyła się w pomoc Ukraińcom. Czyni to zarówno poprzez zbiórki darów, jak i inicjatywy organizacji pozarządowych. Więcej o tym, w jaki jeszcze sposób Tarczyn pomaga uchodźcom usłyszysz w naszym materiale.

Tarczyn wspiera uchodźców – Lokalne społeczności mają głos 31.03.2022

Kolejne odcinki audycji “Lokalne społeczności mają głos” usłyszycie na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Codziennie od poniedziałku do piątku, co godzinę od 10 do 17. Zapraszamy do słuchania.

Zainteresował cię temat wsparcia uchodźców z Ukrainy przez samorządy? Przeczytaj i posłuchaj także jak dzielnica Włochy pomaga uchodźcom.

Przekaż 1% podatku na rzecz: Fundacji Emanio Arcus.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia