Komunikacyjne problemy Białołęki

399

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu radna Agnieszka Borowska. Komunikacyjne problemy Białołęki
O komunikacyjnych problemach Białołęki mówiła na antenie Radia Bezpieczna Podróż radna Agnieszka Borowska.

Komunikacyjne problemy Białołęki to temat rozmowy w Radiu Bezpieczna Podróż z Agnieszką Borowską, radną tej dzielnicy. W programie realizowanym we współpracy ze Stowarzyszeniem ULICA DZIELNICA STOLICA rozmawialiśmy m.in. o niewystarczającej ofercie ZTM dla mieszkańców Białołęki. Bez wątpienia jako największa dzielnica stolicy Białołęka od lat boryka się z problemem niewielkiej liczby linii autobusowych. W dodatku układ drogowy w niektórych jej częściach nie pozwala na poprowadzenie linii pospiesznych. Niemniej wschodnia część dzielnicy dzięki nowym stacjom metra na sąsiednim Bródnie będzie nieco lepiej skomunikowana. Jednak na linie tramwajową mieszkańcom przyjdzie poczekać do 2030 roku. Walka o lepsze skomunikowanie z centrum Warszawy i jej pozostałymi dzielnicami wciąż trwa…

Komunikacyjne problemy Białołęki – Radio Bezpieczna Podróż

Agnieszka Borowska na co dzień jest socjologiem, współzałożycielką stowarzyszenia „Moja Białołęka”. Zajmuje się tworzeniem partnerstwa na rzecz dobrych zmian w stolicy. Zainicjowała we współpracy z lokalną społecznością i samorządem między innymi utworzenie czterech parków z placami zabaw na terenie Białołęki, Centrum Zdrowia Białołęka z poradnią psychologiczną dla dzieci i młodzieży oraz filią szpitala przy ul. Przykoszarowej, bibliotekę na terenie Zielonej Białołęki, Edukacyjny Zakątek Mazowiecki w Parku Magiczna, lapidarium osadników ewangelickich przy ul. Ruskowy Bród. Jest również wiceprzewodnicząca Komisji Inwestycji i Infrastruktury, pracuje w Komisji Budżetu i Komisji Polityki Społecznej i Rodziny Rady m.st. Warszawy. Zawodowo zajmuje się badaniami socjologicznymi i prowadzi zajęcia rozwoju osobistego, leadership dla młodzieży i dorosłych. Agnieszka Borowska jest warszawianką od czterech pokoleń. Prywatnie – szczęśliwą żoną Aleksandra i matką dwóch córek. Jej hobby to żeglarstwo, fotografia, wycieczki rowerowe i joga śmiechu.

Zainteresował cię nasz temat? Przeczytaj także jak Hutnik Warszawa wspiera dzieci z Ukrainy.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż.

Przekaż 1% podatku na rzecz: Fundacji Emanio Arcus.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia