Powiat otwocki dla uchodźców

393

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu Katarzyna Grott, psycholog. Powiat otwocki dla uchodźców
Na zdjęciu Katarzyna Grott, psycholog, koordynator pracy wolontariuszy w Ognisku Wychowawczym „Świder” im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” w Otwocku.

Powiat otwocki dla uchodźców przygotował miejsca w Ognisku Wychowawczym „Świder” im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” w Otwocku. To jedno z tych miejsc, gdzie trafiło blisko sto osób, uciekających przed wojną w Ukrainie. Głównie są to kobiety z dziećmi. Pomagają im pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Otwocku i wolontariusze. Pracę tych ostatnich koordynuje Katarzyna Grott, psycholog pracująca dla ww. PCPR. W związku z tym na antenie Radia Bezpieczna Podróż mówiła o tym jak wygląda zwykły dzień w ośrodku. A także jak zadomowili się w nim uchodźcy. Bez wątpienia część z nich, z racji tego co przeżyli, potrzebuje wsparcia psychologicznego. Część pomocy rehabilitacyjnej. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z ww. Katarzyną Grott.

Powiat otwocki dla uchodźców – Lokalne społeczności mają głos 12.04.2022

Z pewnością kolejne odcinki audycji “Lokalne społeczności mają głos” usłyszycie na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Codziennie od poniedziałku do piątku, co godzinę od 10:00 do 17:00. Zapraszamy do słuchania.

Zainteresował cię temat wsparcia uchodźców z Ukrainy przez inne samorządy? Słuchaj także o ukraińskich uczniach w bielańskich szkołach.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia