Powiat Piaseczyński i niepełnosprawni uchodźcy

366

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu Ewa Lubianiec, członek zarządu Powiatu Piaseczyńskiego. Powiat Piaseczyński i niepełnosprawni uchodźcy
Jak Powiat Piaseczyński pomaga niepełnosprawnym uchodźcom? O tym na antenie Radia Bezpieczna Podróż mówiła Ewa Lubianiec.

Powiat Piaseczyński i niepełnosprawni uchodźcy to temat, o którym rozmawiamy w Radiu Bezpieczna Podróż w audycji „Lokalne społeczności mają głos”. O pomocy tym osobom i związanych z nią procedurach mówiła na antenie radia Ewa Lubianiec, członek zarządu powiatu. Bez wątpienia takie osoby wymagają szczególnych warunków. Przede wszystkim lokalizacji pozbawionych barier architektonicznych. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Powiat Piaseczyński i niepełnosprawni uchodźcy – Lokalne społeczności mają głos 13.04.2022

Kolejne odcinki audycji “Lokalne społeczności mają głos” usłyszycie na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Codziennie od poniedziałku do piątku, co godzinę od 10 do 17. Zapraszamy do słuchania.

Zainteresował cię temat wsparcia uchodźców z Ukrainy przez samorządy? Przeczytaj i posłuchaj także jak Powiat Piaseczyński poradził sobie z pierwszą falą uchodźców.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia