Jak Mokotów wspiera uchodźców?

381

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu Rafał Miastowski burmistrz dzielnicy Mokotów. Jak Mokotów wspiera ukraińskich uchodźców?
Na pytanie jak Mokotów wspiera ukraińskich uchodźców w Radiu Bezpieczna Podróż odpowiada burmistrz dzielnicy Rafał Miastowski

Jak Mokotów wspiera uchodźców z Ukrainy? To pytanie w Radiu Bezpieczna Podróż zadaliśmy burmistrzowi tej warszawskiej dzielnicy Rafałowi Miastowskiemu. Na terenie Mokotowa działa punkt informacyjny dla uchodźców, punkt zbiórki najpotrzebniejszych artykułów oraz punkt pobytowy. Władze dzielnicy podobnie, jak i jej mieszkańcy od samego początku ataku Rosji na Ukrainę niosą pomoc tym, którzy uciekają przed wojną. W jaki sposób to robią. Zapraszamy do wysłuchania materiału.

Jak Mokotów wspiera uchodźców? – Lokalne społeczności mają głos 14.04.2022

A kolejne odcinki audycji “Lokalne społeczności mają głos” usłyszycie na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Codziennie od poniedziałku do piątku, co godzinę od 10:00 do 17:00. Zapraszamy do słuchania.

Zainteresował cię temat wsparcia uchodźców z Ukrainy przez inne samorządy? Słuchaj także jak władze dzielnicy Bielany pomagają uchodźcom.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia