Wywiad z Katarzyną Andruszko i Piotrem Gawareckim

522

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu Katarzyna Andruszko i Piotr Gawarecki. Zdjęcie ilustrujące wywiad z Katarzyną Andruszko i Piotrem Gawareckim.
Na wywiad z Katarzyną Andruszko i Piotrem Gawareckim ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej Your Melody zaprasza Dominik Kubalski i Radio Bezpieczna Podróż.

Na wywiad z Katarzyną Andruszko i Piotrem Gawareckim zaprasza Dominik Kubalski. Twórcy Szkoły Muzyki Rozrywkowej Your Melody byli gośćmi w programie „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. Przed mikrofonem Radia Bezpieczna Podróż dzielili się ze słuchaczami swoją pasją do śpiewania. W stworzonej przez nich szkole zajęcia ze śpiewu prowadzą certyfikowani i dyplomowanymi nauczycielami. Zaś lekcje gry na instrumentach muzycy czynnie działającymi w branży muzycznej. Jak zapewniają Katarzyna i Piotr nie brakuje w ich szkole także lekcji kształcenia słuchu i teorii muzyki, wykładanej od podstaw. Mówią, że są otwarci dla każdego, bo wiek nie ma dla nich znaczenia! – Przede wszystkim nasi trenerzy biegle poruszają się w różnych gatunkach i stylach muzycznych. Pomagają znaleźć odpowiednią ścieżkę rozwoju. Na wszystkie pytania staramy się znaleźć odpowiedź, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! A na jakie pytania odpowiadali przepytywani przez Dominika? O tym dowiecie się słuchając podcastu z audycji.

Wywiad z Katarzyną Andruszko i Piotrem Gawareckim cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4
cz. 5

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także wywiad z Anną Lubańską.

Bez wątpienia program “Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” usłyszysz w Radiu Bezpieczna Podróż w każdą niedzielę po 20:00.

Program wspiera akcję Związku Artystów i Kompozytorów Scenicznych:

Logotyp akcji Legalna Kultura
Legalna Kultura

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia