Auto Małgorzaty Rozenek-Majdan

526

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Auto Małgorzaty Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan zasłynęła kilka lat temu jako gospodyni programu „Perfekcyjna pani domu”.

Jak prezentuje się auto Małgorzaty Rozenek-Majdan? Okazuje się, że słynna „Perfekcyjna pani domu” wraz z mężem stawiają na wygodę i bezpieczeństwo. Czy chcąc mieć podobny pojazd trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni? 

Auto Małgorzaty Rozenek-Majdan – rodzinne podróżowanie 

Jakiś czas temu celebrytka zrobiła ogromne wrażenie, gdy pojechała pod restaurację luksusowym BMW X7. Cena samochodu zaczyna się od 400 tysięcy złotych. Choć auto robi wrażenie modnym designem, to dzięki pojemności doskonale sprawdza się w przypadku wypadów rodzinnych. Z pewnością dla gwiazdy był to spory argument, bowiem wraz z ze swoim mężem, Radosławem Majdanem niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – Henryka. Co więcej, w wyżej wspomnianym aucie były bramkarz reprezentacji Polski był widziany właśnie przy odbiorze żony i synka ze szpitala. Gabaryty zewnętrzne liczące 5151 mm długości i 200 mm szerokości świadczą o przestronności i bezpieczeństwie, którą potwierdzają sami użytkownicy. Nic dziwnego, że świeżo upieczeni rodzice zachwalają ten model. Jeśli chodzi o parametry techniczne, to samochód ten jest z napędem na cztery koła xDrive oraz 8-biegową zautomatyzowaną skrzynię biegów. Ponadto mamy tu 3-litrowy 6-cylindrowy rzędowy silnik xDrive40i o mocy 340 KM.

Auto Małgorzaty Rozenek-Majdan   

Auto Małgorzaty Rozenek Majdan – luksusowo i przestronnie 

Dzięki swoim parametrom samochód w jedynie 6,1 sekundy przyspiesza do 100 km/h. Samochód posiada także jednostki wysokoprężne, które reprezentują dwa 6-cylindrowe rzędowe silniki: xDrive30d o mocy 265 KM, a także M50d o mocy 400 KM. Ponadto mamy tu także Sportowy mechanizm różnicowy M z elektronicznie sterowaną blokadą tylnej osi. Warto dodać, że wyżej wspomniany koszt 400 tysięcy złotych dotyczy jedynie wersji podstawowej samochodu. Auto, którym porusza się Małgorzata Rozenek-Majdan wyposażony jest w kilka dodatkowych opcji, który zdecydowanie podbijają jego cenę. Celebrytka wraz ze swoim mężem tworzą zgodną parę. Dowodem może być, chociażby wspólne dzielenie majątku. Jakiś czas temu Radosław Majdan widziany był w równie luksusowym Audi A7

Auto Małgorzaty Rozenek-Majdan

Auto Małgorzaty Rozenek-Majdan – gwiazdorskie pojazdy 

Okazuje się, że wspomniane wyżej Audi A7 również należy do Małgorzaty. Sam samochód doskonale łączy sportowy charakter i klasyczną elegancję. Auto charakteryzuje się m.in. stylowym wnętrzem czy różnymi systemami oświetlenia. Ponadto wyposażony jest w klimatyzację oraz mapy 3d. Pojazd warto jest również kilkadziesiąt tysięcy złotych. Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan zasłynęła kilka lat temu jako gospodyni słynnego programu „Perfekcyjna pani domu”, w którym to pomagała uczestniczkom programu uporać się z ich zaniedbanymi mieszkaniami. Od 2016 roku jest żoną byłego bramkarza reprezentacji Polski w piłce nożnej – Radosława Majdana. Wcześniej była żoną aktora Jacka Rozenka, z którym doczekała się dwóch synów.

Foto: Wikimedia Commons

Zobacz także: Blanka Lipińska i jej luksusowe auto

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia