Wywiad z Anną Szwarczewską

499

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu Anna Szwarczewska, kierownik Wydziału Kultury i Współpracy UM Legionowo. Wywiad z Anną Szwarczewską
O imprezach kulturalnych, zaplanowanych na najbliższe miesiące w Legionowie, na antenie Radia Bezpieczna Podróż mówiła Anna Szwarczewska, kierownik Wydziału Kultury i Współpracy Urzędu Miasta w Legionowie

Wywiad z Anną Szwarczewską, kierownikiem Wydziału Kultury i Współpracy Urzędu Miasta Legionowo odbył się na antenie Radia Bezpieczna Podróż. Tematem kolejnego odcinka programu „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom” był kalendarz imprez kulturalnych jakie odbędą się w mieście w najbliższych miesiącach. Bez wątpienia jednym z najważniejszych wydarzeń będą Dni Legionowa, które będą miały miejsce 11 czerwca. Gwiazdami, które z tej okazji zagrają w Legionowie koncerty będą Michał Szpak i Katarzyna Nosowska. Innym niemniej ważnym wydarzeniem, jakie będzie miało miejsce w Legionowie jeszcze w maju br. będzie uroczystość zawierzenia miasta kardynałowi Wyszyńskiemu. Odbędzie się ona 28 maja na terenie parafii pw. św. Jana Kantego przy ulicy Schabowskiego . Bez wątpienia z innych wydarzeń, w których warto wziąć udział, będą m.in. piknik ze strażą pożarną czy „Legionowska Dycha”. A także koncert Ani Dąbrowskiej 15 sierpnia. Chcesz wiedzieć, co jeszcze wydarzy się wiosną i latem w Legionowie? Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Wywiad z Anną Szwarczewską cz.1
cz. 2
cz. 3
cz. 4

Zainteresował cię temat spraw społeczności legionowskiej? Przeczytaj także o bezpłatnej pomocy prawnej w Legionowie.

Z pewnością więcej na temat Legionowa i spraw jego mieszkańców usłyszysz na antenie Radia Bezpieczna Podróż!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia