Badania techniczne a stan techniczny auta

334

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu otwarta klapa samochodu i widoczny silnik samochodu. Badanie techniczne a stan techniczny auta.
Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę podczas wykonywania okresowego badania technicznego auta? Pytamy o to w Radiu Bezpieczna Podróż w audycji "Bezpieczni na drodze"

Badania techniczne a stan techniczny auta to temat kolejnego odcinka audycji „Bezpieczni na drodze”, emitowanej w Radiu Bezpieczna Podróż. Program ten powstaje we współpracy z warszawskim Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego. A o kwestiach związanych z okresowymi badaniami technicznymi auta mówił Tomasz Matuszewski, z-ca dyrektora ww. WORD-u. Według statystyk podanych w branżowych mediach w Polsce mniej aut niż w Niemczech nie przechodzi badań technicznych. Czy to oznacza, że jeździmy bardziej sprawnymi samochodami niż nasi zachodni sąsiedzi? A może taki wynik oznacza coś zupełnie innego? Być może badania diagnostyczne w Niemczech są bardziej rygorystyczne? Na co więc zwrócić uwagę, gdy wybieramy się do diagnosty? Czy to jak traktujemy nasze auto na co dzień ma wpływ na jego ogólny stan techniczny? Zapraszamy do wysłuchania audycji „Bezpieczni na drodze”.

Badania techniczne a stan techniczny auta – Bezpieczni na drodze, odc. 8, cz. 1
odc. 8, cz. 2

O audycji

W cotygodniowej audycji „Bezpieczni na drodze” obalamy mity, dotyczące bezpiecznej jazdy. Ponadto udzielamy cennych wskazówek na temat technik prowadzenia auta. Co więcej uczymy dobrych praktyk za kierownicą i dzielimy się swoją miłością do czterech kółek.

Materiał powstał we współpracy z  Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Warszawie.

Z pewnością więcej materiałów z audycji “Bezpieczni na drodze” znajdziesz tutaj.

Logotyp Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie
Audycja „Bezpieczni na drodze”

Audycję „Bezpieczni na drodze” usłyszysz w Radiu Bezpieczna Podróż w każdy wtorek po 15:00.

Słuchaj nas online!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia