Wywiad z Anną Ostrowską

537

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu Anna Ostrowska. Wywiad z Anną Ostrowską, kuratorem sądowym ds. rodzinnych i nieletnich
Anna Ostrowska jest kuratorem sądowym do spraw rodzinnych i nieletnich przy Sądzie Rejonowym w Legionowie.

Na wywiad z Anną Ostrowską, kuratorem sądowym ds. rodzinnych i nieletnich przy Sądzie Rejonowym w Legionowie zaprasza Radio Bezpieczna Podróż. Rozmowę nagrano w ramach audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom”. W jej trakcie Anna Ostrowska mówiła m.in. o tym, jak wygląda na co dzień praca kuratora sądowego. Chociażby wyjaśniła jak bardzo wizerunek kuratora znany na przykład z mediów różni się od tego prawdziwego. A także tłumaczyła kto i z jakim wykształceniem może zostać kuratorem sądowym. Wspomniała również o utworzonym w 2008 roku w Legionowie Ośrodku Kuratorskim. Jest to jednostka resocjalizacyjna o charakterze otwartym, działającą w miejscu zamieszkania nieletnich. Do ośrodka kierowani są nieletni na podstawie orzeczeń sądowych. Zadaniem ośrodka jest m.in. wdrażanie uczestników do przestrzegania zasad współżycia społecznego i porządku publicznego oraz kształtowanie właściwego stosunku do nauki i pracy, a także budzenie zainteresowań i rozwijanie uzdolnień, na przykład poprzez udzielanie pomocy w usuwaniu zaniedbań wychowawczych.

Wywiad z Anną Ostrowską cz. 1
cz. 2
cz. 3
cz. 4

Zainteresował cię temat spraw społeczności legionowskiej? Z pewnością więcej materiałów na ten temat znajdziesz tutaj.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia