Czas na drugi etap ŻTC BIKE RACE

377

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na zdjęciu kolarze ŻTC BIKE RACE 2022. Drugi etap ŻTC BIKE RACE
Już 22 maja rusza drugi etap ŻTC BIKE RACE.

Czas na drugi etap ŻTC BIKE RACE – ten odbędzie się już 22 maja. Areną zmagań będzie trasa w Garwolinie.

Drugi etap ŻTC BIKE RACE – Garwolin

Tegoroczna rywalizacja ŻTC BIKE RACE składać się będzie z dziesięciu etapów, pierwszy z etapów odbył się w Mińsku Mazowieckim. Teraz czas na położony nad rzeką Wilgą, przy skrzyżowaniu dróg S17 z 76 – Garwolin. Zawodnicy ścigać się będą na rundzie o długości 27 km. Start i meta zlokalizowane będą niemal w centrum Garwolina przy ul. Kościuszki (przy ul. Olimpijskiej) następnie wyścig pojedzie ul. Staszica, Spacerową i kolejno przez Unin, Goździk, Przykory, Zagórze, Chęciny, Górzno, Reducin i prosto do Garwolina. W Garwolinie wjazd Jana III Sobieskiego i Wiejską do Alei Legionów gdzie jest meta.

Już w najbliższą niedzielę zmagania ŻTC BIKE RACE 2022 odbędą się w Garwolinie. Zapraszam wszystkich na doskonale przygotowaną trasę, gdzie zapowiada się zacięta rywalizacja – zachęca do udziału, dyrektor sportowy cyklu Wojciech Pawelec.

Drugi etap ŻTC BIKE RACE – nagrody dla laureatów

Do wyjaśnienia zawodnicy w cyklu ŻTC BIKE RACE rywalizują w klasyfikacji generalnej. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają tygodniowy pobyt w Zakopanem z możliwością wymiany na pobyt w Bułgarii, apartamentowiec KALIA w Słonecznym Brzegu – wybór należy do zwycięzcy. Nagrody otrzymują również triumfatorzy poszczególnych etapów. Tych nie zabraknie również w Garwolinie. Bez wątpienia też najlepsi mogą liczy na kawy sygnowane logo ŻTC BIKE RACE. Przygotowane przez producenta kawy dla sportowców – Sports Coffee.

Drugi etap ŻTC BIKE RACE – zmiany w zasadach klasyfikacji

Organizatorzy, w tym roku by uatrakcyjnić całą rywalizację dokonali zmian w zasadach klasyfikacji generalnej. Wprowadzono dwustopniową klasyfikację generalną SUPER PRESTIGE. Wynik Klasyfikacji Generalnej to suma punktów uzyskanych podczas wielkiego finału w Żyrardowie oraz pięciu najlepszych wyników punktowych uzyskanych w pierwszych 9 etapach cyklu w sezonie 2022. Na finale kategorie M20, M30, M40, M50 i RED podzielone zostaną na dwa peletony startowe zgodnie z następującymi założeniami – z każdej z pięciu kategorii pierwsze 10 osób w generalce obliczonej po 9 (z 10 planowanych) etapach przeniesionych zostanie do PELETONU MISTRZÓW. Pozostali jadą w PELETONIE NOSTALGII. W wypadku nieobecności na starcie osoby z pierwszej dziesiątki do PELETONU MISTRZÓW wchodzi osoba z kolejnego miejsca obecna na zawodach.

Na zakończenie warto dodać, że organizatorem imprezy jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. Z pewnością bardziej szczegółowe informacje dotyczące przyszłych zmagań kolarskich znajdziecie pod adresem www.ztc.pl.

Zainteresował Cię temat? Przeczytaj także o rozpoczęciu ŻTC BIKE RACE 2022.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia