Zakaz wjazdu do Kanady dla Putina

394

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Justin Trudeau - premier Kanady
Na zdjęciu Justin Trudeau- premier Kanady

Zakaz wjazdu do Kanady dla Putina. Kanada proceduje ustawę, która zabroni rosyjskiemu prezydentowi Władimirowi Putinowi i około 1000 innym członkom jego rządu i wojskowym wjazdu do tego kraju. Projekt ustawy został złożony w parlamencie we wtorek i jest już po pierwszym czytaniu. Jak tłumaczy minister bezpieczeństwa publicznego Kanady Marco Mendicino,  wobec brutalnego ataku ze strony reżimu Putina, Kanada stoi po stronie Ukrainy. I dlatego Rosjanie muszą odpowiedzieć za zbrodnie. W praktyce oznacza to, że służby graniczne zatrzymają na granicy osoby objęte sankcjami. Natomiast Ministerstwo Emigracji będzie miało prawo odmówić takim osobom wizy. Przepisy będą dotyczyły poza osobami objętymi sankcjami, również ich rodzin, z którymi będą podróżować.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia