Wywiad z Joanną Grabowiecką

Radio Bezpieczna Podróż zaprasza na wywiad z Joanną Grabowiecką. Audycję poprowadzi Dominik Kubalski. Nasz gość to reżyserka teatralna i telewizyjna, tworząca także spektakle online.

149

Radio Bezpieczna Podróż zaprasza na wywiad z Joanną Grabowiecką. Audycję poprowadzi Dominik Kubalski. Nasz gość to reżyserka teatralna i telewizyjna, tworząca także spektakle online. Joanna Grabowiecka jest autorką wielu przedstawień, m.in. „Kalkstein/Czarne Słońce”, „Migotliwa przestrzeń” czy „Ene due rike fake”, wystawianych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest także reżyserką wielu czytań performatywnych. Ukończyła Arts du spectacle na Université Paris VIII oraz teatrologię na Uniwersytecie Jagiellońskim (2005). Ponadto jest także absolwentką studium projektowania scenografii i dekoracji teatralnej w Paryżu, pod kierunkiem wybitnego francuskiego scenografa Daniela Louradour. W roku 2008/2009 otrzymała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia naukowe.

Wywiad z Joanną Grabowiecką cz.1

cz.2

cz.3

cz.4

cz.5

Bez wątpienia program “Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” usłyszysz w Radiu Bezpieczna Podróż w każdą niedzielę po 20:00.

Przekaż 1% podatku na rzecz: Fundacji Emanio Arcus.

Program wspiera akcję Związku Artystów i Kompozytorów Scenicznych “Legalna Kultura”.