Wywiad z Joanną Grabowiecką

Radio Bezpieczna Podróż zaprasza na wywiad z Joanną Grabowiecką. Audycję poprowadzi Dominik Kubalski. Nasz gość to reżyserka teatralna i telewizyjna, tworząca także spektakle online.

442

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Radio Bezpieczna Podróż zaprasza na wywiad z Joanną Grabowiecką. Audycję poprowadzi Dominik Kubalski. Nasz gość to reżyserka teatralna i telewizyjna, tworząca także spektakle online. Joanna Grabowiecka jest autorką wielu przedstawień, m.in. „Kalkstein/Czarne Słońce”, „Migotliwa przestrzeń” czy „Ene due rike fake”, wystawianych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest także reżyserką wielu czytań performatywnych. Ukończyła Arts du spectacle na Université Paris VIII oraz teatrologię na Uniwersytecie Jagiellońskim (2005). Ponadto jest także absolwentką studium projektowania scenografii i dekoracji teatralnej w Paryżu, pod kierunkiem wybitnego francuskiego scenografa Daniela Louradour. W roku 2008/2009 otrzymała stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia naukowe.

Wywiad z Joanną Grabowiecką cz.1

cz.2

cz.3

cz.4

cz.5

Bez wątpienia program “Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” usłyszysz w Radiu Bezpieczna Podróż w każdą niedzielę po 20:00.

Przekaż 1% podatku na rzecz: Fundacji Emanio Arcus.

Program wspiera akcję Związku Artystów i Kompozytorów Scenicznych „Legalna Kultura”.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia