Leroy Merlin sponsorem reprezentacji Polski

0
109
Na zdjęciu selekcjoner Czesław Michniewicz oraz Robert Lewandowski (PAP, Leszek Szymański)
Na zdjęciu selekcjoner Czesław Michniewicz oraz Robert Lewandowski (PAP, Leszek Szymański) w tle logo jednego ze sponsorów Leroy Merlin

Wojna w Ukrainie wybuchła 24 lutego tego roku a Leroy Merlin sponsorem reprezentacji Polski jest do dziś i wszystko wskazuje że nic się nie zmieni. Pod koniec marca reprezentacja Polski zakwalifikowała się na Mistrzostwa Świata 2022 które odbędą się w Katarze. W drodze do “sukcesu” zajmując drugie miejsce w grupie, po blamażu w meczu z Węgrami 1:2 na. Stadionie Narodowym zostali wygwizdani przez 56 tysięcy kibiców. „Lewy” z ławki rezerwowych oglądał mecz, a na boisko wejść nie mógł, gdyż nawet nie został wpisany do składu. Trudno się dziwić gdyż tego dnia, Lewandowski zajęty był nagrywaniem filmu o sobie. Ciekawostką jest to że również przed meczem z Węgrami Robert Lewandowski był na imprezie ze swoją żoną Anną.

“Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej ogłosiła 8 marca, że Polska znalazła się w finale baraży o udział w mistrzostwach świata. Tym samym nie dojdzie do zaplanowanego na 24 marca meczu z Rosją, która została ukarana walkowerem.” Tymczasem wojna w Ukrainie trwała już równy miesiąc. Dwa dni wcześniej Prezes PZPN Cezary Kulesza nie ogłosił żadnych decyzji chociaż inni wychodzili z listy wstydu.

Po pokonaniu Szwecji 2:0 w meczu barażowym udajemy się na turniej który odbędzie się w Katarze. Za pieniądze Leroy Merlin oczywiście.

Leroy Merlin sponsorem reprezentacji Polski (foto PZPN) 2017
Leroy Merlin sponsorem reprezentacji Polski (foto PZPN) przedłużenie umowy 2017

Leroy Merlin sponsorem reprezentacji Polski od kiedy

Z komunikatu PZPN z 2017 roku dowiadujemy się że. “Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować, że przedłużył o cztery i pół roku umowę z Leroy Merlin, na mocy której sieć sklepów budowlano-dekoratorskich nosi tytuł Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski. Kontrakt będzie obowiązywał do zakończenia Mistrzostw Świata w Katarze w 2022 roku. “W ramach umowy sieć sklepów Leroy Merlin ma prawo do posługiwania się tytułami  „Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski”, a także „Oficjalnego Sponsora młodzieżowych oraz kobiecych Reprezentacji Polski”. Ponadto firma posiada prawo do wykorzystywania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu Reprezentacji Polski. Logo firmy pojawia się również na nośnikach reklamowych podczas meczów drużyn narodowej rozgrywanych w naszym kraju, a także na tablicach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, na stronach internetowych PZPN, jak również wszystkich materiałach drukowanych.”

Leroy Merlin sponsor reprezentacji Polski Karol Świderski i Przemysław Płacheta
Karol Świderski i Przemysław Płacheta na tle logo Leroy Merlin Źródło Newspix.pl Piotr KuczaFotopyk

Jak widać w tle, logo sponsorów Putina jest jednocześnie sponsorem reprezentacji i PZPN. Czy powinno tak być, że z jednej strony przed francuskimi hipermarketami tysiące ludzi protestuje. Protestuje przeciwko francuskim poplecznikom przedłużającym wojnę poprzez utrzymywanie rosyjskich morderców Putina. W tym samym czasie PZPN oraz trener Michniewicz i kapitan Robert Lewandowski również zarabiają duże pieniądze od tych samych ludzi.

Czy ktoś może wyobrazić sobie, że Czesław Michniewicz lub Robert Lewandowski potępią kogoś od kogo biorą pieniądze. Czy reprezentacja uda się pod hipermarket aby wziąć udział w proteście razem z Ogólnopolski Bojkot Leroy Merlin. Czekamy na to a na pewno będziemy jednymi z pierwszych którzy to opiszą.

Pieniądze to nie wszystko, jest jeszcze honor – taki apel możemy wystosować do Prezesa PZPN Cezarego Kuleszy. Do Czesława Michniewicza i kapitana reprezentacji Robert Lewandowskiego również. Wojna trwa już niemalże 100 dni, a Leroy Merlin sponsorem reprezentacji Polski

Lista wstydu; Zbombardowany-Leroy-Merlin-w-Kijowie-Lista-wstydu-Auchan-Leroy-protest
Leroy Merlin sponsorem reprezentacji Polski Zbombardowany Leroy Merlin w Kijowie ;

Może zainteresować cię również IKEA pierze rosyjskie brudne pieniądze ; 

Allo Allo monsieur Gerard Mulliez ; Oszustwa Leroy Merlin na płytach OSB

Słuchaj nas online!