Nietypowy protest kierowców na stacji Orlen

322

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Protest kierowców na stacji Orlen
Nietypowy protest kierowców na stacji Orlen


W niedzielę na jednej ze stacji Orlen w Bielsku-Białej doszło do nietypowego protestu kierowców, którzy przez około godzinę blokowali wyjazd. W ten sposób wyrazili swoje niezadowolenie przeciwko rosnącym cenom paliw. Kilkanaście samochodów jednocześnie ” uległo ” w tym samym czasie awarii. Kierowcy przy wyjeździe ze stacji wystawili trójkąty ostrzegawcze, a co niektórzy otworzyli maski swioch samochodów, blokując w ten sposób dojazd do dystrybutorów innym kierowcom. W taki sposób sprzeciwili się galopującym cenom benzyny, która w niedzielę w Bielsku-Białej osiągnęła już 7,94 zł za litr 95-tki.

Jak przewiduje portal e-patrol będzie jeszcze drożej, bo w drugim tygodniu czerwca cena benzyny 95 oktanowa zbliży się do 8 zł za litr. Eksperci prognozują, że za diesela zapłacimy od 7,33- 7, 48, natomiast w przypadku LPG ceny mają pozostać stabilne i utrzymywać się w przedziale 3,56-3,66 zł za litr.

Na miejsce została wezwana policja. Jednak kiedy funkcjonariusze się pojawili ” w cudowny sposób” zepsute auta znów odpaliły. Żaden z uczestników akcji nie otrzymał mandatu.

Słuchaj radia Bezpieczna Podróż!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia