Nietypowy protest kierowców na stacji Orlen

401

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zwolnienia w Grupie Orlen. Nowy zarząd stara się poprawić wyniki finansowe spółki poprzez redukcję kosztów, w tym kosztów personalnych
Zwolnienia w Grupie Orlen. Nowy zarząd stara się poprawić wyniki finansowe spółki poprzez redukcję kosztów, w tym kosztów personalnych


W niedzielę na jednej ze stacji Orlen w Bielsku-Białej doszło do nietypowego protestu kierowców, którzy przez około godzinę blokowali wyjazd. W ten sposób wyrazili swoje niezadowolenie przeciwko rosnącym cenom paliw. Kilkanaście samochodów jednocześnie ” uległo ” w tym samym czasie awarii. Kierowcy przy wyjeździe ze stacji wystawili trójkąty ostrzegawcze, a co niektórzy otworzyli maski swioch samochodów, blokując w ten sposób dojazd do dystrybutorów innym kierowcom. W taki sposób sprzeciwili się galopującym cenom benzyny, która w niedzielę w Bielsku-Białej osiągnęła już 7,94 zł za litr 95-tki.

Jak przewiduje portal e-patrol będzie jeszcze drożej, bo w drugim tygodniu czerwca cena benzyny 95 oktanowa zbliży się do 8 zł za litr. Eksperci prognozują, że za diesela zapłacimy od 7,33- 7, 48, natomiast w przypadku LPG ceny mają pozostać stabilne i utrzymywać się w przedziale 3,56-3,66 zł za litr.

Na miejsce została wezwana policja. Jednak kiedy funkcjonariusze się pojawili ” w cudowny sposób” zepsute auta znów odpaliły. Żaden z uczestników akcji nie otrzymał mandatu.

Słuchaj radia Bezpieczna Podróż!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia