Przewodnik sportowy

411

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na początku audycji o największej dzielnicy Warszawy, Dominik Morawski rozmawiał z Dorotą Głażewską, koordynator ds. dialogu społecznego, o tym skąd wzięła się potrzeba przewodnika, gdzie można go znaleźć oraz co zawiera przewodnik. Następnie z Jackiem Sadowskim dyskutowali o ścieżkach rowerowych i biegowych, a także plażach nadwiślańskich i tym co oferują. W ostatniej części gościem programu był Sylwester Rudziński, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji. Opowiedział on o obiektach sportowych dzielnicy Wawer, popularnych aktywnościach fizycznych w tejże dzielnicy, grupie „Rozbiegany Wawer” i sportowych planach regionu. Wawerski Przewodnik Sportowy można pobrać na stronie dzielnicy Wawer.

Zapraszamy do odsłuchu audycji „Mój Wawer”:

cz.1

cz.2

cz.3

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż:

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia