Maciej Stuhr wygrał walkę z nałogiem

415

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Maciej Stuhr znany aktor teatralny i telewizyjny kilka dni temu odebrał prestiżową nagrodę filmową- Orły 2022 za rolę w ” Powrocie do tamtych dni „. Aktor wcielił się w postać ojca – alkoholika. Po odebraniu statuetki przyznał, że tematyka filmu nie jest mu obca, gdyż sam przez lata zmagał się z chorobą alkoholową. Po raz pierwszy o swoim problemie wspomniał rok temu na łamach ” Wysokich Obcasów ” . Wyznał wówczas, że środowisko artystyczne łaskawym okiem spogląda na picie przez aktorów, że zdarzało mu się nawet wychodzić na scenę w stanie wskazującym. I gdyby wówczas otrzymał reprymendę od reżysera, a nie pochwałę za dobrze zagraną rolę, szybciej zaprzestałby tych praktyk – wyznaje aktor w wywiadzie.


Maciej Stuhr wygrał walkę z nałogiem dzięki żonie

Jak przyznaje Maciej Stuhr to dzięki swojej zonie, Katarzynie Błażejewskiej- Stuhr udało mu się wyjść z nałogu i powrócić do normalnego życia. Jej wsparcie i determinacja sprawiły ,że przezwyciężył” trudnego przeciwnika” . W rozmowie z ” Faktem” wyznaje, że sam by sobie nie poradził i dziękuje ukochanej zonie : ” Żona pozwala mi trzeźwo popatrzeć na rzeczywistość, jest też twardym krytykiem, miejscami bezwzględnym. I to nie tylko poczynań artystycznych, ale też takiego blichtru i celebryctwa. To, że prowadzimy dużo tego typu rozmów, pozwala mi mocno stać na ziemi i nie odlatywać zbyt wysoko, bo dzięki niej wiem, jakie sprawy są ważne w życiu”.
Maciej Stuhr wcielił się w wiele ról. Znamy go z takich filmów jak np. ” Sala samobójców ’, ” Poranek kojota”, ” Szadź”, ” Planeta singli”, ” Chłopaki nie płaczą” i wielu innych. Jednak dla aktora ostatnia kreacja w ” Powrocie do tamtych dni ” była szczególnie wyjątkowa, przez pryzmat swojej osobistej walki z nałogiem. Cieszy się, że ten etap życia ma już za sobą.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż !

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia