Wywiad z Grażyną Zielińską

436

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na wywiad z Grażyną Zielińską zaprasza Dominik Kubalski i radio Bezpieczna Podróż. Rozmowa z polską aktorką odbyła się w ramach audycji “Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych”. Grażyna Zielińska ma za sobą bogatą filmografię. Można w niej znaleźć wiele produkcji telewizyjnych, które przysporzyły jej dużą popularność, takich jak Na dobre i na złe, Świat według kiepskich czy Ranczo (ze słynną rolą babci zielarki). Poza serialami grała też w wielu filmach fabularnych, m.in. „Nigdy w życiu” czy „Pieniądze to nie wszystko”, oraz na deskach teatrów: Lalka w Warszawie, Dramatycznego w Wałbrzychu, im. Stefana Żeromskiego w Kielcach czy im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku. W 2002 r. została odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi. Grażyna Zielińska jest absolwentką wrocławskiej filii PWST w Krakowie.

Wywiad z Grażyną Zielińską:

Cz.1

Cz.2

Cz.3

Cz.4

Cz.5

Zainteresował cię nasz materiał? Odsłuchaj także wywiad z Marcinem Muszyńskim.

Program wspiera projekt “Legalna Kultura”

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia