Wywiad z Małgorzatą Trzcińską

465

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wywiad z Małgorzatą Trzcińską został nagrany w ramach audycji Legionowo Miasto Przyjazne Mieszkańcom w studiu Radia Bezpieczna Podróż. Małgorzata Trzcińska jest prezesem oraz założycielką Emanio Arcus – fundacji, która otworzyła możliwości wielu osobom niepełnosprawnym, pozwalając im na godne życie, rozwijanie swoich pasji i spełnianie marzeń. Pod skrzydłami fundacji znajduje się Radio Bezpieczna Podróż oraz restauracja Zdrówko, czyli podmioty, które zatrudniają osoby niepełnosprawne. Stacja ciągle się rozwija, nadaje obecnie w 14 lokalizacjach, w tym w większości głównych polskich miast. Jest to pierwsza w Polsce i w Europie rozgłośnia nadająca w formacie DAB+, której zespół tworzą osoby z niepełnosprawnościami. Fundacja Emanio Arcus otrzymała nagrodę Mazowiecka Marka Ekonomii Społecznej oraz wyróżnienie w kategorii Instytucja w konkursie Lodołamacze 2020. Małgorzata Trzcińska w wywiadzie opowiada m.in. o genezie i początkach fundacji, o tym czy trudno jest pomagać innym oraz o przyszłości radia.

Wywiad z Małgorzatą Trzcińską:

Cz.1

Cz.2

Cz.3

Cz.4

Zainteresował cię temat spraw społeczności legionowskiej? Z pewnością więcej materiałów na ten temat znajdziesz tutaj.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!

SŁUCHAJ NAS ONLINE!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia