Od jutra zmiany na autostradzie A2

396

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

zmiany na autostradzie A2 - autostrada A2
zmiany na autostradzie A2

Od środy łatwiej będzie przejechać przez węzeł Stryków. W związku z zakończeniem kolejnego etapu prac związanych z remontem nawierzchni na południowej jezdni autostrady A2 na wysokości tego węzła, w godzinach południowych zostanie udostępniona łącznica na kierunku Łódź – Warszawa – poinformował we wtorek rzecznik łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Maciej Zalewski.

Oznacza to, że jadący z Łodzi w kierunku Warszawy nie będą musieli korzystać z węzła Zgierz, aby wjechać na autostradę A2 w kierunku stolicy. Będą to mogli zrobić na węźle Stryków, przy czym na odcinku od węzła do końca remontowanego odcinka ruch będzie się odbywał tylko jednym pasem.

Zalewski przypomniał jednocześnie, że do chwili zakończenia remontu nawierzchni na jezdni południowej jadący z Poznania do Łodzi nie będą mieli możliwości zjechania na węźle. Prace – które są uzależnione od pogody – powinny zakończyć się jeszcze w czerwcu i wówczas na węźle przywrócony zostanie ruch w pełnym zakresie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia