Jaka pogoda na zakończenie roku szkolnego?

409

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Jaka pogoda na zakończenie roku szkolnego
Jaka pogoda na zakończenie roku szkolnego

Na zasłużony odpoczynek uczniowie udadzą się w piątek 24 czerwca. To właśnie wtedy w całym kraju wypada zakończenie roku szkolnego. Tegoroczni maturzyści mają wolne już od 29 kwietnia.

Oficjalnie ostatni dzień zajęć w tym roku szkolnym to 23 czerwca, jednak w praktyce to luźny dzień. Oceny końcowe nauczyciele powinni wystawić do 10 czerwca.

Zakończenie roku szkolnego oznacza, że uczniowie będą odpoczywać od szkolnych obowiązków przez 66 dni. Dokładnie tyle potrwają wakacje.

Do szkolnych ławek uczniowie powrócą w czwartek 1 września.

Pogoda na zakończenie roku to zapowiedź słonecznego dnia. Termometry, w zależności od lokalizacji, mogą pokazywać nawet 26 stopni Celsjusza.

Według obecnych prognoz na niebie będzie niewiele chmur, a kończący rok szkolny uczniowie nie muszą obawiać się o deszcz i burze. Zapowiada się spokojny dzień z wiejącym lekko wiatrem.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia