Kalendarium kulturalne Mokotowa

368

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zostajecie na wakacje w mieście? A może po prostu chcecie dowiedzieć się więcej o nadchodzących warsztatach, konkursach i koncertach dla dzieci, młodzieży i dorosłych? Odpalcie więc Kalendarium kulturalne Mokotowa. Dominik Morawski rozmawiał z p. Agnieszką Kuźmą z Domu Kultury Kadr, która opowiada o autorskich warsztatach plastyki sensorycznej oraz innych zajęciach. Natomiast Jacek Gintowt z Centrum Łowicka zapowiada mini jazz festiwal – Dreszer Jazz w Parku Dreszera oraz sierpniowy koncert Filharmonii Narodowej w Królikarni i inne koncerty w tejże dzielnicy.

W podcaście usłyszycie także trzecia część słuchowiska „Kobiety Siekierkowskie” o niezwykłych cichych bohaterkach lat wojennych i powojennych oraz historiach ich mam i babć.

Cz.1

Cz.2

Cz.3 (Kobiety Siekierkowskie)

Cz.4 (Kobiety Siekierkowskie)

Cz.5 (Kobiety Siekierkowskie)

Słuchowisko – Korzenie Siekierek

Program wspiera projekt “Legalna Kultura”

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia