Prezes Orlenu obniży ceny dla wybranych

383

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Prezes Orlenu obniży ceny dla wybranych
PKN Orlen - cysterna z paliwem

Promocja na paliwa zacznie się 24 czerwca czyli od dnia, kiedy rozpoczną się wakacje. Niestety nie będą to duże obniżki. Skorzystają z niej tylko klienci uczestniczący w programie lojalnościowym i wyniesie kilka groszy na litrze.

Daniel Obajtek nie jest zwolennikiem regulowania cen. Jego zdaniem lepiej, kiedy PKN Orlen zrezygnuje z części zysków obniżając paliwa w ramach promocji dla tych, którzy tego naprawdę chcą i skorzystają z programu lojalnościowego.

Daniel Obajtek tłumaczył m.in., że Koncern nie jest w stanie nadmiernie obniżyć cen paliw w hurcie. Wynika to z tego, że ok. 30 proc. z nich Polska musi importować. W sytuacji niedostosowania stawek do rynku, na polskich stacjach diesel, benzyna i LPG utraciłyby płynność dostaw.

Promocja będzie zastosowana, np. poprzez programy lojalnościowe. Oznacza to zapewne, że uczestnicy owych akcji sieci PKN ORLEN będą mogli tankować paliwo o kilka groszy taniej niż pokażą stawki na pylonach.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia