Wywiad z Jagną Marczułajtis-Walczak

385

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Na wywiad z Panią Poseł Jagną Marczułajtis-Walczak zaprasza Michał Jakubiak, Radio Bezpieczna Podróż. Pani Poseł jest utytułowaną snowboardzistką, występowała na największych imprezach sportowych świata, takich jak zimowe igrzyska olimpijskie w Nagano (1998), w Salt Lake City (2002) (zajęła tam 4. miejsce w slalomie równoległym) oraz w Turynie (2006).

Jednak nie sukcesy sportowe były tematem naszej rozmowy. Pani Poseł jest matką chorego syna. Od chwili, kiedy dowiedziała się o jego chorobie  jest wrażliwa na problemy osób z niepełnosprawnościami, jak sama powiedziała.

Mimo natłoku pracy Pani Poseł znalazła dla nas czas, aby porozmawiać o swojej pracy na rzecz osób niepełnosprawnych. Pani Poseł jest członkiem Podkomisji stałej do spraw osób niepełnosprawnych. Dlatego zapytaliśmy ją o pracę komisji. Poruszyliśmy temat refundowania leków na epilepsję dla dzieci oraz zapytaliśmy o problemy aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Wywiad z Jagną Marczułajtis-Walczak

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia