XVI Zlot Motocyklowy w Kole

427

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Plakat z ogłoszenie o zlocie motocyklowym w kole. Do artykułu XVI Zlot Motocyklowy w Kole.
XVI Zlot Motocyklowy w Kole - 24.26.06.202.

XVI Zlot Motocyklowy w Kole – zlot motocyklowy w Kole to już historia. W dniach 24-25 czerwca 2022 r. odbył się KOŁO BLUESA festival i Zlot Motocykli i Automobili w Kole na kolskich błoniach pod zamkiem. Festiwal i zlot ma już swoje stałe miejsce w kalendarzu imprez lokalnych. Pokazy stunterskie, zabawa na kolskich błoniach, kilogramy dobrej muzyki, wreszcie całe miasteczko zlotowo-koncertowe – to wszystko razem sprawia, ze klimat imprezy jest naprawdę niepowtarzalny.

XVI Zlot Motocyklowy w Kole – parada motocykli i automobili

25.06 w sobotę o koło godziny 14:00 maszyny wyjechały z miasteczka zlotowego na kolskich błoniach, aby przejechać ulicami Koła.

Ile było maszyn? nikt chyba tak naprawdę nie był w stanie zliczyć. Na zlot przybyli motocykliści z całego kraju a wśród paradujących maszyn pojawili się również przedstawiciele samochodów. Przejeżdżający w paradzie przez miasto kierowcy motocykliści i automobili, prezentujący z dumą swoje pojazdy. Ryk silników motocykli usłyszeli mieszkańcy Koła podczas parady przez miasto i pokaz stuntu.

XVI Zlot Motocyklowy w Kole – moje odczucia

Już któryś raz miałem przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu. I mimo bardzo upalnego dnia w sobotę z którym się zmagałem. Byłem, widziałem i słyszałem te piękne maszyny. Ryk maszyn, zapach spalin i dziesiątki motocyklistów przejeżdżających obok mnie. Jestem mega zadowolony dlatego, że mogłem być i przeżyć to na własnej skórze. Ponieważ te niesamowite i emocjonalne przeżycie będę odczuwał przez dłuższy czas. Mam nadzieję, że uda mi się być w kolejnych zlotach.

Na zdjęciu autor artykułu wraz z przyjacielem Jankiem na wyjeździe w Kole na zlocie motocykli.
Koło Eryk i Janek na XVI Zlot Motocykli.

A na zakończenie chciałbym zaznaczyć i podziękować mojemu przyjacielowi Jankowi. Dlatego, że umożliwił i pomógł mi dotrzeć i we wszystkim. Bez wątpienia jestem ogromnie wdzięczny za możliwość bycia aktywnym człowiekiem pod każdym względem. DZIĘKUJĘ !!!

Zainteresował cię nasz materiał? Przeczytaj także: Adam Małysz na prezesa PZN

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia