Rabaty na paliwa na stacjach benzynowych

465

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Stacja paliw Orlen; Ceny paliw kiedy koniec drożyzny
Rabaty na paliwa na stacjach benzynowych Stacja paliw PKN Orlen

Wraz z początkiem wakacji od 1 lipca rozpoczęła się akcja przyznająca rabaty na paliwa na stacjach benzynowych. Pierwszym który ogłosił promocję tego typu był PKN Orlen. Z czasem dołączyły kolejne koncerny obecne na naszym rynku.

W tym czasie paliwa, tak benzyna jak i ropa osiągały ceny zbliżone do magicznych 8 zł/litr. Jeszcze więcej trzeba było wydać na tzw. paliwa premium.

Akcja ma ulżyć naszym portfelom, a jej zakończenie planowany jest wraz z końcem wakacji. Poniżej kilka słów omówienia konkretnych promocji największych graczy na naszym rynku.

PKN Orlen

Rabat wynosi 30 groszy/l (benzyna lub olej napędowy). Warunkiem jest uczestnictwo w programie Vitay i zeskanować naszą kartę przy kasie. Obniżka to maksymalnie 50 litrów zatankowanych za jednym razem. Promocja obejmuje trzy tankowania w okresie 27.06.2022 – 31.07.2022 i kolejne trzy w okresie 1.08.2022 – 30.08.2022. Posiadacz Karty Dużej Rodziny otrzyma rabat do 40 groszy/l. Rabat nie dotyczy LPG.

Lotos

Promocja dla uczestników programu lojalnościowego Navigator wynosi 30 groszy/l (benzyna lub olej napędowy). Podobnie jak w Orlenie obowiązują limity (trzy tankowania w lipcu i trzy w sierpniu, do 50 litrów paliwa przy jednym tankowaniu). Tankować można tylko do baku. Rabat nie dotyczy LPG.

liczba oktanowa
Rabaty na paliwa na stacjach benzynowych -Stacja benzynowa BP

BP

Rabat wynosi 30 groszy/l, na benzynę lub olej napędowy i mamy zarejestrowaną kartę Payback. Można zatankować maksymalnie 199 litrów za jednym razem, przy czym niższa cena obowiązuje na pierwsze 50 litrów. Gdy karta Payback jest niezarejestrowana, to rabat wynosi 10 groszy/l. Ta sama zniżka obowiązuje, gdy mamy zarejestrowaną kartę tankując LPG.

Rabaty na paliwa na stacjach benzynowych Stacja paliw MOYA
Rabaty na paliwa na stacjach benzynowych Stacja paliw MOYA

Moya

Bardziej skomplikowaną promocję wdrożyła sieć stacji Moya. W tym wypadku brak jest limitów liczby tankowań w promocyjnej cenie. Ograniczeniem jest możliwość zatankowania w niższej cenie 60 litrów paliwa za jednym razem. Rabat wynosi do 30 groszy/l i tu zaczynają się schody. Rabat 30 groszy/l otrzymujemy gdy oprócz tankowania kupujemy dwa produkty z kategorii: gorące napoje, hot-dog, lub płyn do spryskiwaczy Moya 4 litry. Jeśli kupimy jeden produkt, rabat wyniesie 20 groszy/l. Samo zatankowanie upoważnia nas do rabatu o 10 groszy/l. Czy to jest rabat niech każdy rozsądzi przy kasie. W tym przypadku promocja obowiązuje w okresie 2.07.2022 r. – 15.07.2022 r., ale może zostanie przedłużona.

AMIC

Promocja dotyczy kierowców z zarejestrowaną kartą AMIC Club. Czas obowiązywania to lipiec i tylko środy. Rabat wynosi 30 groszy/l dla paliw PB 95 i ON (także w odmianach pro), oraz 10 groszy/l dla PB 98 i LPG. Maksymalnie można zatankować 70 litrów, a promocji może skorzystać każdy raz dziennie.

Shell

Shell nie zmienia zasad, we wtorki i czwartki tankujemy paliwo premium w cenie zwykłego. We wtorek zatankujemy V-Power 95 w cenie standardowej benzyny, w czwartek V-Power Diesel kupujemy za tyle co zwykły olej napędowy. 

Circle K

Circle K daje na rabat w wysokości 10 groszy/l na paliwa zwykłe (tzw. Miles) i LPG, oraz rabat w wysokości 15 groszy/l w przypadku tankowania paliw z wyższej półki (Miles Plus). Aby skorzystać z promocji, należy wcześniej założyć kartę w programie Circle K Extra, a następnie dokonać łącznego tankowania minimum 50 l. Wtedy to aktywują się w/w promocje.

Po zatankowaniu 100 l możemy liczyć na 50% zniżkę na hot-doga lub gorący napój. Po zatankowaniu 150 l otrzymujemy zniżkę 50% na myjnię automatyczną. Na Circle K nie ma co prawda limitu ilościowego, jednak, jak czytamy w regulaminie:

Możesz otrzymać maksymalnie dwa vouchery z rabatem na paliwo, dwa vouchery z rabatem na kawę lub hot-doga oraz dwa vouchery z rabatem na usługę myjni w okresie dwóch miesięcy.

Rabaty na paliwa na stacjach benzynowych to na pewno jakaś ulga dla naszego portfela, a spadające ceny ropy na giełdach to szansa na kolejne obniżki.

Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie taki jak Ceny paliw poniżej 100 USD za baryłkę

Czy wiesz jak działa stacja paliw?

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia