Zlot karawaningowy podczas Sunrise Festival 21-26.07.2022

0
211
Zlot karawaningowy podczas Sunrise Festival 21-26.07.2022
Zlot karawaningowy podczas Sunrise Festival 21-26.07.2022

Już od dnia 21 lipca 2022 na specjalnej strefie odbędzie się Zlot karawaningowy podczas Sunrise Festival. W tym roku rozszerzono bazę noclegową o kolejne możliwości. Wielu z Was uwielbia spędzać wakacje podróżując kamperami, dlatego organizator przygotował coś niezwykłego. Razem z marką Camper Majstry zaprasza na wyjątkowy zlot karawaningowy. Startujemy w czwartek 21.07.2022 do 26.07.2022

Załogi będą witane już od godziny 10:00. Na polu jest zapewniony dostęp do strefy sanitarnej, w której są prysznice i toalety. Będzie też możliwość zrzutu ścieków z pojazdów. Nie zapewniamy niestety dostępu do prądu i gastronomii. Bilet wjazdowy kosztuje 200 złotych, można go kupić tylko i wyłącznie przy zameldowaniu na miejscu po przyjeździe. Zlot potrwa do wtorku 26 lipca do godziny 12:00.

Zlot karawaningowy podczas Sunrise Festival 21-24.07.2022 plakat
Zlot karawaningowy podczas Sunrise Festival 21-24.07.2022 plakat

Pobyt na polu dla kamperów nie uprawnia do wejścia na Sunrise Festival i do miasteczka SunCity. By móc uczestniczyć w imprezie trzeba mieć osobne bilety na festiwal, które można kupić na stronie sunrisefestival lub w kasach zlokalizowanych przed głównym wejściem na imprezę. Mamy nadzieję, że licznie skorzystacie z oferty i spędzicie wyjątkowe chwile. Bo to co nam pozostaje to wspomnienia a to jest najważniejsze.

Budowa scen czyli Jak wygląda teren Sunrise Festival w Podczelu?

Zlot karawaningowy podczas Sunrise Festival 21-26.07.2022 Kołobrzeg wikipedia.org
Zlot karawaningowy podczas Sunrise Festival 21-26.07.2022 Kołobrzeg wikipedia.org

Kołobrzeg jest perłą północno-zachodniej części Polski.

Zlokalizowany u ujścia rzeki Parsęty, tuż nad Morzem Bałtyckim, otoczony liczną ilością nadmorskich lasów, jest miastem, w którym każdy oddycha pełną piersią.

Historia Kołobrzegu jako miasta uzdrowiskowego sięga XIX wieku – w mieście i okolicach występują znaczne źródła wody mineralnej, solanki oraz borowiny. Kołobrzeg to idealna definicja zdrowej zabawy, a doskonale bawić tutaj można się nie tylko na Sunrise Festival, ale dosłownie na każdym kroku – zabytkowe Stare Miasto, latarnia morska, piękny port, nowoczesne molo i słynny Amfiteatr to miejsca, w których musisz być.

Kołobrzeg dzisiaj to idealne miejsce na fantastyczny odpoczynek oferujące bardzo rozbudowaną ofertę hotelarską i gastronomiczną dla turystów.

Informacje ze strony www.kołobrzeg.pl

Jak trafić na miejsce https://www.google.com/maps/place/Kołobrzeg/

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.