Bezpieczna podróż na wakacje cz. II

271

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W kolejnym odcinku audycji “Bezpieczni na drodze” kontynuował zaczęty w poprzednim programie temat bezpiecznej podróży na wakacje. Dlaczego powinno się zrobić przegląd pojazdu z większym wyprzedzeniem, a nie na ostatnią chwilę przed wyjazdem? Dlaczego nie powinno się brać rzeczy, co do których nie mamy pewności, że nam się przydadzą w podróży? Czy kierowca może spożywać posiłki oraz pić napoje w czasie jazdy? Jakie z tym wiążą się ryzyka? Czy kierowca może latem prowadzić auto w klapkach? Z jakiego powodu kierowca powinien skupić się tylko na prowadzeniu pojazdu? Wysłuchajcie odcinka “Bezpieczna podróż na wakacje cz. II”, aby poznać odpowiedzi na te oraz inne pytania. Wywiad z Tomaszem Matuszewskim, zastępcą dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przeprowadził Dominik Morawski.

Bezpieczna podróż na wakacje, cz. 1. Zapraszamy do słuchania!

Cz. 2

O audycji

W cotygodniowej audycji „Bezpieczni na drodze” obalamy mity, dotyczące bezpiecznej jazdy. Ponadto udzielamy cennych wskazówek na temat technik prowadzenia auta. Co więcej uczymy dobrych praktyk za kierownicą i dzielimy się swoją miłością do czterech kółek.

Materiał powstał we współpracy z  Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Warszawie.

Z pewnością więcej materiałów z audycji “Bezpieczni na drodze” znajdziesz tutaj.

Logotyp Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie
Audycja “Bezpieczni na drodze”

Audycję „Bezpieczni na drodze” usłyszysz w Radiu Bezpieczna Podróż w każdy wtorek po 15:00.

Słuchaj nas online!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia