Rajd Rowerowy z historią w tle

349

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Rajd rowerowy
Patriotyczny Rajd rowerowy

W kolejnej audycji “Legionowo – Miasto przyjazne Mieszkańcom” usłyszycie wywiad z Erazmem Domańskim, historykiem wojskowości, działaczem Towarzystwa Przyjaciół Legionowa oraz członkiem zespołu pamięci Armii Krajowej. Wywiad został przeprowadzony ze względu na zbliżającą się kolejną edycję Patriotycznego Rajdu Rowerowego szlakiem Bitwy Warszawskiej 1920. Organizator rajdu rowerowego opowiedział nam o idei, która towarzyszy tej corocznej imprezie historyczno-rekreacyjnej. Ponadto nasz rozmówca opowiedział nam jak będzie wygląda trasa przejazdu oraz przedstawił plan wycieczki. Reasumując jeśli jesteście miłośnikami oraz lubicie aktywność sportową koniecznie musicie wysłuchać tej rozmowy. Dodatkowo w czasie rozmowy nie zabrakło ciekawostek historycznych, dotyczących okolic Legionowa. Zapraszamy do słuchania.

O szczegółach rozmawiał Dominik Morawski.

Rajd rowerowy, cz. 1

Cz. 2

Cz. 3

Cz. 4

Więcej informacji na temat Patriotycznego Rajdu Rowerowego szlakiem Bitwy Warszawskiej 1920 znajdą Państwo w tym artykule.

Zainteresował cię temat spraw społeczności legionowskiej? Z pewnością więcej materiałów na ten temat znajdziesz tutaj.

Słuchaj Radia Bezpieczna Podróż!

Słuchaj nas online!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia