Taniec z gwiazdami. Co nowego w 13 edycji?

508

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

studio programu Taniec z Gwiazdami
studio programu Taniec z Gwiazdami

Taniec z gwiazdami. Co nowego w 13 edycji? O czym jest program?

To program, w którym najpopularniejsze gwiazdy ze świata mediów i polskiego show-biznesu, mają za zadanie zaprezentować swoje taneczne umiejętności na parkiecie. Występują w parze z profesjonalnymi tancerzami. Gwiazda która najlepiej poradzi sobie na parkiecie Dancing with The Stars, zgarnia nagrodę główną. Poprzednią, dwunastą edycję tanecznego show wygrał aktor Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Ta para wygrała nagrodę główną – kryształową kulę.

Program Taniec z gwiazdami (Dancing with the Stars) powraca na antenę Polsatu. W związku z tym niebawem będziemy świadkami nowych odcinków. Pojawią się nowe twarze, nowe atrakcje. Wiemy już, kto wystąpi w jesiennej odsłonie Tańca z Gwiazdami.

Taniec z gwiazdami. Co nowego w 13 edycji? Jak długo gości na polskich ekranach?

Taniec z gwiazdami. Co nowego w 13 edycji? Jak długo gości na polskich ekranach?

Taneczny format Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami jest emitowany od 2014 roku na antenie Polsatu. Przed nami trzynasta odsłona show. Na parkiecie pojawią się nowe twarze. Pierwszym uczestnikiem, który został ogłoszony przez produkcję jest detektyw Krzysztof Rutkowski. Lista uczestników 13. edycji Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami jest na bieżąco aktualizowana.

Para jedno płciowa po raz pierwszy ma się pojawić się na polskim parkiecie.

Pojawi się Jacek Jelonek – pierwszy polski „Prince Charming”, który jak sam powiedział w wywiadzie, ma spróbować swoich sił na parkiecie w męskim duecie.

Pary jednopłciowe  można było już oglądać w zagranicznych wersjach tanecznego show.

Damskie pary brały udział w amerykańskiej i izraelskiej wersji programu. Męskie we włoskiej i duńskiej.

Taniec z gwiazdami. Co nowego w 13 edycji? Jacek Jelonek – kim jest?

Jacek Jelonek ma 35 lat. Celebryta zyskał ogromną popularność, dzięki pierwszemu gejowskiemu programowi randkowemu, który można było oglądać na Playerze. Mowa o „Prince Charming” show, w którym udział brało 13 mężczyzn o orientacji homoseksualnej. Uczestnicy walczyli o względy tzw. księcia. – przystojnego i bogatego kawalera, jakim okazał się być właśnie Jacek Jelonek. Mężczyzna zdobył rozgłos w mediach. Jest modelem. Współpracował z magazynem Hangover Man.

Taniec z gwiazdami. Co nowego w 13 edycji?  Jamala, zwyciężczyni 61 Konkursu Piosenki Eurowizji wystąpi w Tańcu z gwiazdami” Zaprezentuje swoje umiejętności na parkiecie, dodatkowo weźmie udział w akcji Fundacji Polsat. Prowadzić będzie zbiórkę dla ofiar wojny w Ukrainie!

 Taniec z gwiazdami. Czym nas zaskoczy 13 edycja? Taniec z Gwiazdami” od 29 sierpnia 2022 r. w poniedziałki o godz. 20:05 w Polsacie

przeczytaj też o najlepszych lekach na kaca

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia