VI Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku 6-7.08.2022

1026

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

VII Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku 12-13.08.2023
VII Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku 12-13.08.2023

Już w najbliższy weekend odbędzie się, VI Ogólnopolski Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku. W tych dniach, czyli 6-7 sierpnia 2022 w ramach imprezy odbędzie się wystawa i pokaz działania maszyn żniwnych oraz zabytkowych pojazdów. Impreza na którą chcieliśmy państwa zaprosić będzie powiązana z Pielgrzymką Rolników z okazji święta Św. Izydora Oracza. Nie może również zabraknąć tradycyjnej Parady odbywającej się w trakcie Konkursu Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku. Będzie to bez wątpienia zwieńczenie imprezy i wielka atrakcja dla licznie zgromadzonej publiczności na trasie przejazdu.

VI Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku 6-7.08.2022; pielgrzymka świętego Izydora Oracza
VI Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku 6-7.08.2022; pielgrzymka świętego Izydora Oracza

Konkurs jest częścią Regionalnej Pielgrzymki Rolników do Sanktuarium Matki Boskiej Lubeckiej w Lubecku z okazji święta św. Izydora Oracza, patrona rolników. Wydarzenie ma na celu integrację okolicznej ludności oraz pielęgnowanie tradycji wsi, w szczególności pokazanie zasad wykonywania prac rolnych, tradycyjnego ubioru wiejskiego i zabytkowego sprzętu rolniczego. Dodajmy, że Lubecko to wieś w województwie śląskim, w gminie Kochanowice, w powiecie lublinieckim.

Konkurs Orki Zabytkowymi Traktorami

Dla chętnych, którzy nie są jeszcze na liście, do wzięcia udziału w VI Konkurskie Orki Zabytkowymi Traktorami w Lubecku z własnym ciągnikiem. Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez wiadomość Facebook, lub telefonicznie pod numerem: 694 139 419

Wydarzenie Skansen Lubecko – Kierat Team

Parada starych traktorów – Lubecko 2018

facebook https://www.facebook.com/events/

Jak trafić na miejsce google.Lubecko

Bez wątpienia warto zobaczyć relację Lubecko 2021 – konkurs orki zabytkowymi traktorami. To da nam pogląd czego możemy spodziewać się w tym roku.

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Poprzedni artykułRenault Express Izoterma
Następny artykułMazury AirShow 2022 / 6-7.08
Piotr Pawlak
Jestem miłośnikiem zabytkowej motoryzacji i turystyki z nią związanej. Interesuje się historią Warszawy, a wolnych chwilach oglądam stare polskie komedie przede wszystkim mistrza Stanisława Barei. Dobry rock-and-roll, ska i punk rock nie są mi obce, no i oczywiście klasyka metalu z lat 80/90. Wszystko to okraszone jest fotografią kiedyś kliszową obecnie cyfrową.

Brak postów do wyświetlenia