Ford Tourneo Connect to w rzeczywistości

374

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ford-Tourneo-Connect-to-w-rzeczywistosci

Ford Tourneo Connect to w rzeczywistości minivan. Naprawdę wzbudza podziw nie tylko swoją wielkością. Ford Tourneo Connect to w rzeczywistości wspaniała bryka.

Ford Tourneo Connect to w rzeczywistości-co wyróżnia Tourneo Connect?

Ford-Tourneo-Connect-to-w-rzeczywistosci-1

W rzeczywistości ma to auto komfort oraz też jakość podróży. Dodatkowo znajduje się w nim dużo miejsca na bagaże i należy do obszernych. W przeciwieństwie do tego co mogłoby się wydawać jest przykładem samochodu oszczędnego. Na dodatek można wygodnie wsiadać i wysiadać z tego samochodu. Umożliwiają taką swobodę na przykład z obu stron drzwi boczne. Oczywiście ta opcja to dla dogodnych w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych czy nawet dzieci. Niewątpliwie materiały w samochodzie są klasą samą w sobie, nic dodać. To naprawdę samochód marzeń.

Ford Tourneo Connect to w rzeczywistości-bezpieczeństwo oraz komfort

ford-tourneo-connect to w rzeczywistości_
Przestrzeń samochodu

Ten model samochodu otrzymał 5 gwiazdek jeśli chodzi o bezpieczeństwo w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Naprawdę Euro NCAP należy do zaufanych marek, przez firmę Ford, firm które są godne uwagi. Bez wątpienia duże bezpieczeństwo oraz też asysta kierowcy umożliwia spokojne i też bezpieczne podróżowanie. Ford Tourneo Connect należy do idealnych rozwiązań dla dużych rodzin. Dodatkowo producenci auta zaprojektowali samochód tak, żeby do samochodu mógł wejść nawet zwierzak domowy. Na dodatek auto posiada wysokość ustawioną aż 1211 mm w wersji Grand, a natomiast maksymalną pojemność przestrzeni bagażowej wynosi 3 105 litrów w wersji Grand jeśli chodzi to po złożeniu drugiego i trzeciego rządu foteli. Oczywiście nasuwa się myśl, że samochód oprócz tego, że jest wygodny, to może także przewozić wiele bagaży. Nawet przy siedmiu pasażerach pojemność bagażowa to aż w Grand Tourneo Connect 650 litrów. Przestrzeń posiada liczne schowki w kabinie. Nawet znajduje się miejsce na napój w środku auta.

Bagażnik zapełniony bagażami

Ford Tourneo Connect to w rzeczywistości-klimatyzacja i oszczędność

W Ford Tourneo Connect nie trzeba używać klimatyzacji mniej wydajnie niż wymuszałaby to sytuacja w samochodzie bez panoramicznego dachu. Dlatego, że dzieje się dzięki specjalnej kompozycji elementów. Znajdują się laminowane warstwy szkła bezpiecznego LSG, a także membrany pomiędzy szybami. Zastosowano też specjalną powłokę, ona nie przepuszcza promieniowania cieplnego do środka. Reasumując, dach zimą zatrzymuje ciepło w pojeździe, natomiast latem nie stwarza ryzyka dodatkowego nagrzewania się samochodu. Ford Tourneo Connect pomimo swoich wielkich rozmiarów spala jedynie 4,9 litrów paliwa na 100 kilometrów.

W ofercie są silniki benzynowe, jak i wysokoprężne. W obu przypadkach istnieje możliwość używania zarówno manualnej jak też automatycznej skrzyni biegów. Jeśli chodzi o ten drugi przypadek to automatyczna przekładnia dwusprzęgłowa zapewnia osiągi porównywalne do manualnej przekładni, ale wyższy komfort użytkowania. Dodatkowo zaletą są łopatki zmiany przełożeń za kierownicą, które są przeznaczone dla kierowców. Konkretnie przeznaczenie ma dla kierowców, którzy zmieniają skrzynię biegów. W rzeczywistości samochód Ford Tourneo Connect dostępny bywa także z napędem na cztery koła.

Zdjęcia: Ford Polska

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia