Power Speech – rozwiązanie dla Ciebie!

348

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Power speech – rozwiązanie dla Ciebie
Power speech to nowoczesne narzędzie m.in. dla prawidłowej komunikacji w zespole.

Motywacja zespołu w pracy – to problem, który może spotkać każdego szefa. Power Speech to idealna opcja dla tych, którzy chcą dodać innym, a przy okazji sobie odpowiedniego impulsu do działania. Jeżeli szukasz sposobu który pomoże Ci wyjść z rutyny, to jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie

Power Speach – rozwiązanie dla Ciebie – co to jest i dla kogo? 

Power Speech to inaczej krótka forma wystąpienia, która trwa od 45 do 90 minut. Można ją wpleść podczas różnych okazji, np. firmowego podsumowania roku, jubileuszu danej działalności, czy w programie codziennego działania. Jej głównym celem jest wniesienie dodatkowej motywacji w całej grupie. Krótko mówiąc – efektem są przede wszystkim nowe chęci do dalszej pracy. Nie jest to kolejny nudny wykład, a zaproszenie do refleksji i ciekawych przemyśleń. Jedną z głównych zalet tych wystąpień jest fakt, że działają one skutecznie, niezależnie od wielkości grupy docelowej. Ponadto mogą być zorganizowane w każdym miejscu, nie tylko w siedzibie Waszej firmy. W praktyce Power Speech dopasowany jest oczywiście do obecnych, życiowych realiów. W praktyce również dostosowuje swoje komunikaty stricte do potrzeb danej działalności. Pamiętajmy, że większa wiara we własne umiejętności automatycznie przekłada się na efekty pracy!

Power Speech – rozwiązanie dla Ciebie  

Power Speach – rozwiązanie dla Ciebie – codzienne trudności 

Pandemia COVID-19, wojna na Ukrainie, inflacja – obecna sytuacja światowa z pewnością nie ogranicza nam stresujących sytuacji. W takich okolicznościach nietrudno o utratę koncentracji, a co za tym idzie – zapału do dalszego działania. Trudno się dziwić, że pracodawcy poszukują coraz to nowszych narzędzi, dzięki którym nie tylko pracownicy, ale i oni sami zyskają wewnętrzną motywację. Odpowiednia pomoc przyczyni się tym samym do poprawy atmosfery w całym zespole. Power Speech to zatem jeszcze więcej pozytywnej energii na każdy dzień. Zgrany zespół w korporacji jest niczym piłkarska drużyna. Przełożony jako trener natomiast, jak nikt inny, potrafi swoją drużynę odpowiednio zmobilizować. W każdej grupie trudno jest utrzymać wysoką, stałą motywację przez dłuższy czas. I tu może pomóc Power Speech, którego moc jest jeszcze większa, gdy nastąpi w odpowiednim momencie. Jednym z nich może być np. zamknięcie większego projektu. W tym wypadku takie wystąpienie doskonale uświetni Wasz sukces.

Power Speech – rozwiązanie dla Ciebie  

Power Speach – rozwiązanie dla Ciebie – trudne momenty 

Przyczyn przedłużającego się kryzysu w firmie może być wiele. Nie da się ukryć, że obecna, światowa sytuacja powoduje, iż pracownicy są dużo bardziej przeciążeni mentalnie, niż kiedyś. Wszystkie te czynniki zaczynają tworzyć błędne koło – mentalne obciążenie przekłada się na wyniki, które z kolei oddziałują na codzienny nastrój i funkcjonowanie. Dzięki Power Speech w kryzysowej sytuacji odzyskujemy wiarę we własne możliwości. Niekiedy firma musi zmienić zakres swojej działalności, co oznacza zmianę organizacji. Niestety nie wszystko, co nowe jest dla nas ekscytujące. Wprost przeciwnie, dla wielu pracowników odejście od tego, co znane wiąże się ze sporym stresem. Odpowiednia motywacja pozwala jednak przepracować zmianę i przedstawić ją w odpowiednim świetle. W ciągu roku mamy kilka charakterystycznych okresów, w których nasza motywacja spada. Jedną z nich jest początek wakacji, w której potrzebujemy mobilizacji przed dłuższym wypoczynkiem. Z kolei po wakacyjnym rozleniwieniu potrzebujemy wzmacniającego impulsu.

Power Speech – rozwiązanie dla Ciebie  

Power Speech – rozwiązanie dla Ciebie – wypalenie zawodowe 

Kolejnym gorącym okresem w każdej firmie są pierwsze 2-3 miesiące roku. Trudno się dziwić, że wówczas przychodzi naturalna potrzeba złapania oddechu. Z kolei przełom listopada i grudnia, to moment całorocznych sprawozdań i podsumowań, ponadto zimowa aura często nie sprzyja prawidłowej koncentracji. Power Speech to rozwiązanie dla Ciebie m.in. jeżeli chcesz uniknąć wypalenia zawodowego. Jak wiemy jest to syndrom, który niesie za sobą szereg dolegliwości zarówno fizycznych, jak i psychicznych. W zgranym i zmotywowanym zespole mamy z kolei gwarancje satysfakcjonujących wyników. Te natomiast przekładają się na naszą codzienną samoocenę, a co za tym idzie – relacje z potencjalnym klientem. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Mental Power. 

Foto: Pexels.com

Przeczytaj także: Wypalenie zawodowe – przyczyny, objawy, leczenie

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia