Stowarzyszenie Paczka Pomysłów

341

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Logo Stowarzyszenie Paczka Pomysłów
Stowarzyszenie Paczka Pomysłów

W kolejnej audycji “Legionowo – Miasto przyjazne Mieszkańcom” wzięliśmy na tapet Stowarzyszenie Paczka Pomysłów. Zaproszone przez nas panie opowiedziały nam historię powstania stowarzyszenia. Przedstawiły nam również jego cele oraz misję. Nasze gościnie opowiedziały nam również jakie działania podjęły w kontekście pomocy uchodźcom z Ukrainy. Dodatkowo w trakcie rozmowy poznaliśmy plany stowarzyszenia na najbliższe miesiące. Co więcej panie zapewniły nas, że już niebawem, bo 24 września będzie można odwiedzić ich stoisko podczas święta organizacji pozarządowych. Ponadto jeśli będą mieli Państwo problemy z wypełnieniem przyszłorocznych deklaracji PIT to panie zapewniły nas, że księgowe ze stowarzyszenie będą mogły zaoferować swoją pomoc podczas dni otwartych. Jeśli są Państwo zainteresowani działalnością Stowarzyszenia Paczka Pomysłów zapraszamy do wysłuchania poniższego podcastu.

O szczegółach rozmawiał Dominik Morawski z Justyną Borawską, wiceprezes Stowarzyszenia Paczka Pomysłów, oraz z Moniką Zakrzewską, przewodniczącą komisji rewizyjnej.

Stowarzyszenie Paczka Pomysłów, cz. 1

Cz. 2

Cz. 3

Cz. 4

Zainteresował cię temat spraw społeczności legionowskiej? Z pewnością więcej materiałów na ten temat znajdziesz tutaj.

SŁUCHAJ NAS ONLINE!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia