Bezpieczny powrót z wakacji

235

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny powrót z wakacji
Bezpieczny powrót z wakacji

W kolejnym odcinku audycji “Bezpieczni na drodze” podpowiemy Państwu, o czym należy pamiętać, by zapewnić sobie bezpieczny powrót z wakacji. Przed wyruszeniem w drogę powrotną do domu kierowca niewątpliwie musi być wypoczęty. Jednak czemu jest to tak ważne? Z pewnością zaciekawi Państwa ciekawostka, która podzielił się nasz gość a propos nietypowego czynniku wpływającego na podwyższenie poziomu stresu u osoby prowadzącej samochód. O czym powinien pamiętać kierowca, kiedy prowadzi auto? Bez wątpienia każdy kierowca zdaje sobie sprawę z tego, że tuż przed świtem nasza koncentracja gwałtownie spada. Jednak czy planując podróż powrotną biorą pod uwagę porę dnia lub nocy? Zazwyczaj nie. Przed tym oraz o innych błędach polskich kierowców przestrzega Tomasz Matuszewski, zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie w trakcie wywiadu z Dominikiem Morawskim.

Wysłuchajcie odcinka pt. “Bezpieczny powrót z wakacji”, aby odpowiednio przygotować się do drogi powrotnej oraz zminimalizować ryzyko dojścia do ewentualnego zdarzenia drogowego.

Cz. 1. Zapraszamy do słuchania!

Cz. 2

O audycji

W cotygodniowej audycji „Bezpieczni na drodze” obalamy mity, dotyczące bezpiecznej jazdy. Ponadto udzielamy cennych wskazówek na temat technik prowadzenia auta. Co więcej uczymy dobrych praktyk za kierownicą i dzelimy się swoją miłością do czterech kółek.

Materiał powstał we współpracy z  Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Warszawie.

Z pewnością więcej materiałów z audycji “Bezpieczni na drodze” znajdziesz tutaj.

Logotyp Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Warszawie
Audycja “Bezpieczni na drodze”

Audycję „Bezpieczni na drodze” usłyszysz w Radiu Bezpieczna Podróż w każdy wtorek po 15:00.

Słuchaj nas online!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia