Lotnicze pogotowie ratunkowe

281

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Lotnicze pogotowie ratunkowe
Lotnicze pogotowie ratunkowe

W trzecim odcinku programu „Bezpieczni na drodze, bo bez alkoholu” rozmawialiśmy o tym w jakich sytuacjach musi interweniować lotnicze pogotowie ratunkowe. Jak wygląda typowy dzień w pracy pracownika zespołu latającej karetki? Kto wchodzi w skład zespołu ratunkowego lotniczego pogotowia ratunkowego? Ile czasu mają służby, aby wyruszyć na miejsce zdarzenia? Ponadto w podcaście odpowiemy na pytanie od czego zależy, że na miejsce wypadku zostanie wysłany helikopter ratunkowy a nie karetka, a także czy latające karetki mają inne wyposażenie niż te lądowe?

O szczegółach rozmawiał redaktor Dominik Morawski z Izabelą Bartoszewską, ratownikiem medycznym lotniczego pogotowania ratunkowego.

Ponadto wysłuchaliśmy historii gościa, który w dzieciństwie był uczestnikiem wypadku samochodowego, który spowodował nietrzeźwy kierowca.

Lotnicze pogotowie ratunkowe, cz. 1

cz. 2

cz. 3

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie logotyp_wersja_polska_format_jpg-3-1024x273.jpg
Zadanie publiczne sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Zrealizowano w ramach Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Województwa Mazowieckiego.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia