XVIII Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych 3.09.2022

449

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

XVIII Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych 3.09.2022
XVIII Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych 3.09.2022

Serdecznie zapraszamy na XVIII Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych 3.09.2022 to dzień kiedy impreza będzie miała miejsce. Udział w zlocie jest bezpłatny, chociaż zbierane będą dobrowolne datki aby wesprzeć organizację przyszłorocznego zlotu. wrzucając coś do naszej puszki.

Patronat nad XVIII Wołomińskim Zlotem Pojazdów Zabytkowych po raz kolejny objęła pani Elżbieta Radwan Burmistrz Wołomina . Tym razem Wołomin będzie ostatnim etapem na trasie rajdu turystycznego w dniu 3 września. Wszystkim zgłoszonym uczestnikom zostaną pokazane najbardziej interesujące miejsca południowej części miasta. Meta rajdu to Plac 3 Maja, gdzie na wszystkich mieszkańców i nie tylko, czekać będzie wystawa pojazdów zabytkowych prezentowanych przez uczestników zlotu.

XVIII Wołomińskim Zlocie Pojazdów Zabytkowych -puchary 2021
XVIII Wołomińskim Zlocie Pojazdów Zabytkowych -puchary 2021

Patronat nad XVIII Wołomińskim Zlotem Pojazdów Zabytkowych objął także Wójt Gminy Klembów Rafał Mathiak. Na zlocie zobaczycie najciekawsze zabytki Gmina Klembów, a pośród nich najciekawszy pałac w Woli Rasztowskiej. Będziecie mieli okazję zobaczyć to miejsce w letniej odsłonie i zmagać się z rajdowymi zagadkami.

W trakcie XVIII Wołomińskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych zostaną pokazane też najciekawsze zakątki Gminy Poświętne. Zobaczycie piękne krajobrazy wsi mazowieckiej, przybliżymy Wam zasługi rodu Lelewelów, a także opowiemy o niemieckim osadnictwie na tym terenie.

Poza wieloma atrakcjami tradycyjnie już zmagać będziecie się z zadaniami. Przygotuje je dla Was zespół Muzeum Motoryzacji i Techniki w Kobyłce. To pozycja obowiązkowa dla tych, co myślą, że o polskich motorowerach wiedzą wszystko.

XVIII Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych 3.09.2022 - plakat
XVIII Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych 3.09.2022 – plakat

XVIII Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych 3.09.2022 – autobus Autosan

Dla wszystkich niezmotoryzowanych miłośników weteranów szos, którzy chcieliby wziąć udział w XVIII Wołomińskim Zlocie Pojazdów Zabytkowych 3.09.2022 mamy doskonałą wiadomość! Dla takich osób wspólnie z Muzeum Techniki radekbrzozowski.pl przygotowaliśmy zabytkowy autobus marki Autosan, który wyruszy w trasę rajdu i pozwoli Wam skosztować wszystkich zlotowych atrakcji! Autobus wyjedzie na trasę rajdu spod Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu w sobotni poranek 3 września o g. 9.00 i w godzinach popołudniowych dotrze na wystawę pojazdów na wołomińskim Placu 3 maja, zaś po rozdaniu nagród odstawi Was do Radzymina. Aby dokonać rezerwacji biletu należy wysyłając wiadomość na Syrena_104@o2.pl Zwrotny mail oznacza przyjęcie rezerwacji. Cena biletu to 50 zł/osoba, zaś liczba miejsc jest ograniczona.

XVIII Wołomińskim Zlocie Pojazdów Zabytkowych autobus marki Autosan
XVIII Wołomińskim Zlocie Pojazdów Zabytkowych autobus marki Autosan

Relacja z XVII Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych 2021

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Ogólnopolski Zlot Caravaningowy “Grzybobranie 2022” . Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia