Piknik integracyjny Mazowsze dla Niepełnosprawnych

379

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

niepełnosprawni przed restauracją zdrówko

To szczególna dla nas data, w tym dniu chcieliśmy podziękować wszystkim dzięki którym Fundacja Emanio Arcus mogła powołać do życia Zakład Aktywności Zawodowej.  Praca to była bardzo trudna , nie jedna łza wylana i niejeden problem  pokonany. Dziś możemy jednak powiedzieć, że warto było. Nasi Pracownicy i Podopieczni jednocześnie mają miejsce w którym mogą się realizować i uczyć się funkcjonowania w społeczeństwie. Daje to naprawdę dużo radości i satysfakcji. Dla istnienia naszego  Zakładu najważniejszy jest Samorząd Województwa Mazowieckiego czyli Urząd Marszałkowski oraz Marszałek w osobie Pana Adama Struzika.

radna wojewódzka ze sztandarem

Piknik integracyjny Mazowsze dla Niepełnosprawnych w Emanio Arcus

Aby zaznaczyć nasze miejsce na mapie Legionowa w sposób bardzo uroczysty zawiesiliśmy 6flag. Pierwsza flaga Urzędu Marszałkowskiego, druga flaga z logiem Urzędu Marszałkowskiego z rejonu Mazowsza (Mazowsze serce Polski), trzecia flaga z logiem Fundacji, czwarta flaga z logiem Zdrówka, piąta flaga z logiem Radia Bezpieczna Podróż i szósta ostatnia flaga Polski. Wszystkie te flagi są naszym wyróżnikiem informującym o wszystkich  działaniach Fundacji Emanio Arcus. Podczas uroczystości mówcami byli nasi Podopieczni, którzy w sposób wręcz zaskakujący pozytywnie opowiadali o pracy, dziękując jednocześnie za możliwości jakie ta praca im daje.

Piknik integracyjny Mazowsze dla Niepełnosprawnych czyli ZAZ Zdrówko Legionowo

To był moment w którym mogliśmy zaobserwować jak ta praca  zmieniła ich wartości, priorytety i ogólne spojrzenie na świat. Był to naprawdę wzruszający moment. W tak zaawansowanej sytuacji jakim jest rehabilitacja społeczna naszych Podopiecznych nie pozostaje więc nam nic innego jak tylko serdecznie podziękować za zaufanie i danie nam szansy na realizację tak przepięknego Projektu jakim jest Zakład Aktywności Zawodowej.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia