6 OGÓLNOPOLSKI ZLOT SKODOMANIA Nieznanowice 09-11.09.2022

217
6 OGÓLNOPOLSKI ZLOT SKODOMANIA Gdów 09-11.09.2022
6 OGÓLNOPOLSKI ZLOT SKODOMANIA Gdów 09-11.09.2022

W gminie Gdów znajdującej się w niewielkiej odległości od Krakowa, odbędzie się 6 Ogólnopolski zlot Skodomania Nieznanowice 09-11.09.2022. Jest to zjazd posiadaczy i miłośników Skody w każdym wieku. Samochody tej marki będzie można oglądać na terenie Plaży, która w te dni będzie normalnie dostępna dla naszych gości. Wydarzenie jest atrakcją dla wszystkich, którzy się wówczas do nas wybiorą, czyli do Kuter Port Nieznanowice. Skodomania to Ogólnopolski Zlot Skody, czyli coroczne spotkanie posiadaczy i miłośników marki Skoda. Jest to impreza która gromadzi w jednym miejscu samochody z całego okresu produkcji czeskiej marki. Będzie można oglądać samochody które mają ponad 40 lat, jak i te ,które niedawno zjechały z linii produkcyjnej. Zlot organizuje grupa fanów Skody, ludzi pochodzących z Krakowa i okolic. Portal „Mój Gdów” objął patronat medialny nad tym wydarzeniem. Wspólnie z Organizatorami serdecznie zapraszamy!

W programie Zlotu przewidziano takie atrakcje jak: rajd turystyczny, konkursy dla dzieci, konkurencje sprawnościowe, wybór auta zlotu classic i modern a także miss Skody Kuter Portu.

Szczegóły na temat zlotu organizator zamieszcza na https://www.facebook.com/skodomania/. Jeśli jesteś właścicielem samochodu Skoda i chcesz wziąć udział w imprezie, skontaktuj się z organizatorem. Jeśli zaś masz ochotę połączyć plażowanie z oglądaniem pojazdów, kup bilet na Plażę i przyjedź w tym terminie.

6 OGÓLNOPOLSKI ZLOT SKODOMANIA Gdów 09-11.09.2022-plakat
6 OGÓLNOPOLSKI ZLOT SKODOMANIA Gdów 09-11.09.2022-plakat

6 OGÓLNOPOLSKI ZLOT SKODOMANIA Nieznanowice 09-11.09.2022 – gmina Gdów

Ogólnopolski Zlot „Skodomania” odbędzie się w gminie Gdów, a dokładnie w Kuter Porcie w Nieznanowicach to nowa lokalizacja.

6 OGÓLNOPOLSKI ZLOT SKODOMANIA Nieznanowice 09-11.09.2022 - samochód Skoda
6 OGÓLNOPOLSKI ZLOT SKODOMANIA Nieznanowice 09-11.09.2022 – samochód Skoda

Kuter Port Nieznanowicefacebook.com/kuterport.nieznanowice/– miejsce akcji.

W odległości około 40 km od krakowskiego rynku, znajduje się to niezwykłe i wyjątkowe miejsce. Właśnie tam, w otoczeniu przyrody, z dala od zgiełku dużego miasta znajdziesz: Restaurację, Dolny Pokład, Łowisko, Domki, Plażę i Kemping.

Natomiast każdy, kto będzie chciał przyjrzeć się z bliska różnym modelom Skody, może przybyć na Plażę Kuter Port.

Pamiętajcie, że równocześnie będzie to ostatni w sezonie letnim weekend, podczas którego będzie można się kąpać.

Jak dojechać na miejsce google.pl/maps/place/Kuter+Port+Nieznanowice/

Dla wszystkich którzy pojawią się po raz pierwszy relacja z Skodomania – 5 Ogólnopolski zlot Škody

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2022. Z pewnością mogą Cię też zainteresować inne tematy umieszczone na naszej stronie.